4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy wrócić do pracy ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżka OtyliaMoje WróżbyOpinie o WróżbachO MnieZamówienie Czy wrócić do pracy ?

  Czy wrócić do starej pracy ?

  Kobiety mają dylemat – czy zostać w domu i wychowywać dziecko, czy wrócić do pracy? Kto to wie, decyzja należy do kobiety. Wiele młodych mam przeżywa rozterki i dylematy, ale w końcu rozstrzygają je i podejmują decyzje. Niektóre same, inne wspólnie z mężami.

  Czy wrócić do dawnej pracy ?

  Wróżki słyszą takie pytania: Czy wrócić do pracy lub zostać w domu i wychować dziecko? Czy zająć się karierą zawodową, czy postawić wszystko na dom i uczucia macierzyńskie? Jak pogodzić życie zawodowe i prywatne? Jak uwierzyć w swoje siły i możliwości? Czy dziecko wychowywane przez babcię będzie szczęśliwe? Czy my zostawiając dziecko z babcią lub nianią w domu będziemy szczęśliwe? Czego możemy oczekiwać w pracy?

  Czy wrócić do poprzedniej pracy ?

  Moje wróżby podpowiedzą jaka decyzja jest wskazana dla danej osoby. Mogę być dumna z dużej sprawdzalności moich przepowiedni, często panie, którym podpowiadałam kierunek życiowych i uczuciowych dążeń wracały do mnie i składały podziękowania za rady. Często ich siostry, przyjaciółki, znajome, kuzynki przychodziły do mnie i mówiły, że zostałam im polecona. Moja zawodowa uczciwość, rzetelność i profesjonalizm są do Twojej dyspozycji. Dzięki mnie podejmiesz dobrą decyzję.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota przez email – Wróżka Otylia

  Decyzja o powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim to ważne wyzwanie, które zależy od wielu czynników i jest bardzo indywidualna. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji:

  1. Właściwy moment: Spróbuj określić, kiedy jest właściwy moment na powrót do pracy. Może to zależeć od wielu rzeczy, takich jak zdrowie dziecka, wsparcie rodziny i gotowość psychiczna matki.
  2. Wsparcie rodziny: Zastanów się, czy masz wsparcie rodziny lub opiekuna dla dziecka, gdy wrócisz do pracy. Opieka nad dzieckiem może być kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu tej decyzji.
  3. Finanse: Sprawdź swoją sytuację finansową i oszacuj koszty opieki nad dzieckiem. Porównaj je z zarobkami, jakie miałabyś po powrocie do pracy. Czy jesteś w stanie sobie pozwolić na opiekę nad dzieckiem, jednocześnie pracując?
  4. Plan kariery: Zastanów się, jak powrót do pracy wpłynie na twoją karierę zawodową. Czy jesteś gotowa na ewentualne zmiany w miejscu pracy, jakie może wymagać opieka nad dzieckiem?
  5. Zdrowie psychiczne: Przemyśl, czy jesteś gotowa na powrót do codziennego życia zawodowego. Opieka nad niemowlęciem może być wymagająca i wpłynąć na zdrowie psychiczne.
  6. Pomoc zewnętrzna: Czy możesz korzystać z pomocy opiekunki lub żłobka? To może ułatwić powrót do pracy.
  7. Elastyczność pracy: Rozważ, czy twój pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy lub możliwość pracy zdalnej. To może pomóc w godzeniu pracy z opieką nad dzieckiem.
  8. Cele zawodowe: Zastanów się, jakie masz cele zawodowe i czy powrót do pracy pozwoli ci je osiągnąć.
  9. Przygotowanie dziecka: Upewnij się, że twoje dziecko jest odpowiednio przygotowane do oddzielenia się od ciebie na czas pracy. To może pomóc w ograniczeniu stresu zarówno u ciebie, jak i u dziecka.
  10. Decyzja partnerska: Jeśli masz partnera/partnerkę, ważne jest, abyście wspólnie omówili tę decyzję i znaleźli najlepsze rozwiązanie dla waszej rodziny.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy wrócić do pracy po macierzyńskim ? Wróżby online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.