4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak odzyskać faceta po zdradzie

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak odzyskać faceta po rozstaniu ?

  Odzyskać zaufanie kogoś na kim na zależy to jedna z najtrudniejszych życiowych lekcji. Jeżeli się to nam udaje, wtedy jesteśmy szczęśliwi, jeżeli nie – cierpimy katusze. Rozkładając karty na wasz związek mogę jednoznacznie stwierdzić jakie są szanse na ponowne połączenie waszych dusz.

  Jak odzyskać utraconą miłość ?

  Prawdziwa miłość cały czas krąży wokół nas – wystarczy się dobrze rozejrzeć. Jeżeli jednak potrzebujesz podpowiedzi kart to zapraszam na seans. Zaufało mi już bardzo wielu. Zaufaj mi a nie będziesz zawiedziona.

  Czy go odzyskam ?

  Czuję, że jestem kobietą dobrą i pracowitą. Do rozkładów kart tarota podchodzę z pasją, dlatego otrzymają Państwo przydatną wróżbę z tarota. Mówią za mnie lata rozkładów kart, sukcesów jak i słabszych dni. Jeżeli udało mi się Państwa przekonać do siebie, to zapraszam gorąco na indywidualny rozkład kart tarota.

  Jak odzyskać faceta, który odszedł do innej… – Wróżka Otylia

  Odzyskanie faceta może być trudnym zadaniem, ale niekiedy jest możliwe, jeśli istnieje prawdziwa chęć obu stron do naprawienia związku. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować odzyskać faceta:

  1. Komunikacja: Rozpocznij rozmowę z partnerem. Wyraź swoje uczucia i myśli w sposób szczerzy i otwarty. Słuchaj także jego punktu widzenia. Komunikacja jest kluczowa w naprawianiu relacji.
  2. Zrozumienie powodów rozstania: Spróbuj zrozumieć, dlaczego doszło do rozstania. Czy były to konkretne problemy czy bardziej ogólne nieporozumienia? Wyważona refleksja może pomóc w uniknięciu tych samych błędów w przyszłości.
  3. Zmiana: Pokaż swoją gotowość do zmiany. Jeśli istniały problemy lub zachowania, które przyczyniły się do rozstania, pracuj nad nimi. To może wymagać osobistej pracy nad sobą.
  4. Przeprosiny: Jeśli popełniłaś/eś błąd, przeproś za niego. Szczere przeprosiny mogą być pierwszym krokiem w stronę naprawy związku.
  5. Działanie: Pokaż swoje zainteresowanie naprawą związku poprzez działania, nie tylko słowa. Działania mogą obejmować wyjścia, wspólne aktywności, wspieranie w trudnych chwilach.
  6. Czas: Zrozum, że naprawa związku może zająć czas. Nie spiesz się i nie oczekuj natychmiastowych rezultatów.
  7. Wsparcie: Rozważ terapię par. Profesjonalna pomoc terapeuty może pomóc w rozwiązywaniu konfliktów i poprawie komunikacji.
  8. Ocena związku: Razem z partnerem zastanówcie się, czy wasza relacja jest naprawdę tego warta. Czasami, mimo wszelkich wysiłków, rozstanie może być najlepszym rozwiązaniem.
  9. Zrozumienie granic: Szanuj granice swojego byłego partnera. Jeśli nie wyrazi on chęci powrotu do związku, musisz to uszanować.
  10. Zadbaj o siebie: Nie zapomnij o własnym zdrowiu emocjonalnym i fizycznym. Dbając o siebie, będziesz bardziej atrakcyjny/a dla swojego byłego partnera.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak odzyskać faceta ? Tarot – Wróżby na przyszłość, horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.