4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Tarot dla pary

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Tarot partnerski online

  Znalazłaś się tutaj ponieważ interesują Cię uczucia i partnerstwo w Twoim życiu oraz to jak te sfery będą wyglądały w najbliższej przyszłości. Lepiej trafić nie mogłaś, gdyż jestem doświadczoną tarocistką i pomogę Ci za pomocą kart tarota odnaleźć prawdziwą miłość.

  Tarot układ partnerski

  Układ partnerski to bardzo częsty układ w rozkładanych kartach tarota. Miłość, uczucia, zdrada to informacje, które dosyć dokładnie można odczytać z kart u wprawnej wróżki. Jeżeli szukacie dobrej wróżki to zapraszam.

  Tarot partnerski rozkład

  Jestem wróżką dobrą oraz sumienną. Do rozkładów kart tarota podchodzę z pasją, dlatego otrzymają Państwo profesjonalną wróżbę z tarota. Mam za sobą lata pracy, triumfów jak i słabszych dni. Jeśli udało mi się Państwa przekonać do swojej osoby, to zapraszam ciepło na indywidualny rozkład kart tarota.

  Tarot dla pary – Wróżka Otylia

  Postawienie tarota dla pary może przynieść wiele korzyści, zarówno jeśli chodzi o zrozumienie siebie nawzajem, jak i rozwijanie relacji. Oto kilka z potencjalnych korzyści:

  1. Lepsze zrozumienie partnera: Karty tarota mogą pomóc każdemu z partnerów zrozumieć głębsze uczucia, pragnienia i myśli drugiej osoby. To może prowadzić do lepszego zrozumienia, dlaczego partner zachowuje się w określony sposób.
  2. Rozmowa i komunikacja: Rozkład tarota może stanowić pretekst do otwartej rozmowy między partnerami. Dzięki temu można wyrażać swoje uczucia, oczekiwania i obawy, co pomaga w budowaniu lepszej komunikacji.
  3. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów: Tarot może pomóc w identyfikowaniu źródeł konfliktów i podpowiedzieć, jak je rozwiązać. To narzędzie do refleksji nad problemami i poszukiwania rozwiązań.
  4. Podejmowanie decyzji: Karty tarota mogą pomóc parze w podejmowaniu wspólnych decyzji. Czasem pojawiają się dylematy, które trudno rozwiązać. Tarot może dostarczyć wskazówek i perspektywy.
  5. Rozwijanie intymności: Wspólne postawienie tarota może być intymnym doświadczeniem, które zbliża partnerów. To okazja do dzielenia się swoimi myślami i uczuciami.
  6. Sens duchowy: Dla niektórych par tarot może mieć wymiar duchowy. Pomaga on w zgłębianiu duchowych aspektów relacji i życia.
  7. Przewidywanie przyszłości: Chociaż tarot nie jest narzędziem do przewidywania przyszłości w dosłownym sensie, może pomóc parze lepiej się przygotować na przyszłość. Może podpowiedzieć, jakie wyzwania i możliwości mogą się pojawić.
  8. Wzmacnianie więzi: Praca z tarotem może wzmacniać więzi między partnerami poprzez wspólne działanie i eksplorację duchowych aspektów związku.
  9. Cele i cele wspólne: Tarot może pomóc parze określić wspólne cele i cele na przyszłość. Może podpowiedzieć, jakie kroki są potrzebne, aby osiągnąć te cele.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Tarot dla par – tarot partnerski online horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  "Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

  Pani Kamila


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.