4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on mnie kocha

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak sprawdzić czy on mnie kocha ? Porady wróżki online

  Jeżeli nie masz pewności uczuć swojego partnera, to staje się to Twoim głównym zmartwieniem. Pewnie ciągłe zadajesz sobie pytania jak sprawdzić czy mój partner/chłopak/mąż/mężczyzna – (jakkolwiek nazywasz swoja miłość) mnie kocha ?

  Czy mąż mnie jeszcze kocha ?

  Aby sprawdzić czy jest to rzeczywiście prawdziwa miłość, być może nawet miłość karmiczna muszę rozłożyć karty tarota. Dzięki rozkładowi i danym numerologicznym z waszych imion i dat urodzenia będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie o przyszłość waszego związku oraz o prawdziwość deklarowanych uczuć.

  Czy mąż mnie kocha ?

  Dzięki swoim wróżbom pomogłam już tysiącom ludzi w odpowiedzi na ich pytania o życie uczuciowe. Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam. Rozłożę dla Ciebie karty w indywidualnej wróżbie. Chcesz sprawdzić czy on Cię kocha ? Masz taką okazję. Zaufaj mi i mojemu Tarotowi.

  Jak sprawdzić czy on mnie kocha ? Sprawdź u dobrej wróżki – Wróżka Otylia

  Sprawdzenie, czy twój partner cię kocha, może być trudne, ponieważ miłość jest uczuciem subiektywnym i każdy wyraża ją w inny sposób. Niemniej jednak istnieją pewne znaki i zachowania, które mogą sugerować, że twój partner cię kocha. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc:

  1. Częsta komunikacja: Twój partner regularnie dzwoni, pisze do ciebie lub inaczej utrzymuje kontakt, nawet jeśli jesteście oddzielani.
  2. Wsparcie: Gdy jesteś w potrzebie lub masz trudności, twój partner jest gotów ci pomóc i wesprzeć cię emocjonalnie.
  3. Wspólne cele: Razem planujecie przyszłość i macie wspólne cele oraz marzenia.
  4. Spędzanie czasu razem: Twój partner chce spędzać czas z tobą, interesuje się tym, co się dzieje w twoim życiu i aktywnie uczestniczy w waszym życiu.
  5. Wyrażanie miłości: Twój partner mówi, że cię kocha i często wyraża to uczucie. Słowa „kocham cię” są ważne, ale także działania, które to potwierdzają.
  6. Działania: Twój partner działa na korzyść związku i waszej relacji. Dba o wasz związek, rozumie potrzeby drugiej osoby i jest gotów poświęcać czas i wysiłek na jego rozwój.
  7. Zrozumienie: Twój partner próbuje zrozumieć twoje potrzeby, uczucia i oczekiwania, a także szanuje twoją prywatność i granice.
  8. Podobieństwo wartości: Macie podobne wartości, przekonania i cele w życiu.
  9. Lojalność: Twój partner jest lojalny i wierny tobie, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie.
  10. Zainteresowanie twoim szczęściem: Twój partner zależy na twoim szczęściu i stara się do niego przyczyniać.
  11. Poczucie bezpieczeństwa: W twojej relacji czujesz się bezpieczny/a, akceptowany/a i doceniany/a.
  12. Dotykanie i bliskość: Fizyczny kontakt, tak jak przytulanie, pocałunki i czułość, jest częsty i naturalny w waszej relacji.
  13. Akceptacja: Twój partner akceptuje cię takim/taką, jaki/jaka jesteś, ze wszystkimi wadami i zaletami.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak sprawdzić czy partner mnie kocha ? Czy mąż mnie kocha ? Porady od wróżki online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.