4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kim będą nasze dzieci ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Kim będą moje dzieci ?

  Moje dzieci niedługo będą uczniami. Mają siedem lat i właśnie rozpoczynają edukację i wielką szkolną przygodę.

  Jak będzie im szło w szkole ?

  Jak dzieci będą radziły sobie w szkole? Czy będą pilnymi uczniami? Czy chętnie będą zgłębiały tajniki wiedzy? Czy będą pracowite, czy leniwe? Czego mogę się po nich spodziewać? Jakimi dorosłymi będą? Nie wiem tego obecnie, ale mam nadzieję, że od jasnowidzącej się tego dowiem. Na to liczę i tego oczekuję. Powiedz, proszę, jakimi uczniami i studentami będą moje pociechy.

  Co czeka moje dzieci ?

  W kwestiach uczuć i relacji mam największe doświadczenie, ponieważ ta sfera ludzkiego życia budzi w ludziach najwięcej emocji i rodzi sporo potrzeb. Sprawy rodzinne to całkiem bliska mi dziedzina porad. Dlatego koniecznie do mnie zadzwońcie lub mnie odwiedzajcie i proście o porady, a na pewno je otrzymacie. Całkiem trafnie potrafię podpowiedzieć rozwiązania, doradzić, szczerze porozmawiać. Niektóre panie wracają do mnie z kwiatami i podziękowaniami za pomoc. Inne przysyłają przyjaciółki i znajome, chwaląc moje usługi. Zapraszam do szczerej rozmowy, zawsze mam na nią czas.

  Jakie będą Twoje dzieci ? – Wróżka Otylia

  Dbanie o edukację dzieci to proces wieloletni, który wymaga uwagi, zaangażowania i cierpliwości. Oto kilka kluczowych kroków, które mogą pomóc w zapewnieniu dobrej edukacji dzieci:

  1. Zachęcaj do ciekawości: Wspieraj naturalną ciekawość dziecka. Odpowiadaj na pytania, daj dostęp do książek i materiałów edukacyjnych.
  2. Czytaj razem: Czytanie z dziećmi to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności językowych i rozbudzanie wyobraźni. Wybieraj różne rodzaje książek, by rozwijać różne umiejętności.
  3. Wspieraj naukę w domu: Stwórz w domu środowisko sprzyjające nauce. Organizuj przestrzeń do nauki, dostarczaj narzędzia edukacyjne i pomoce.
  4. Rozwijaj umiejętności społeczne: Edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności społecznych. Ucz dzieci, jak rozwiązywać konflikty, pracować w zespole i budować relacje.
  5. Różnorodność i otwartość: Wprowadzaj dzieci w różnorodność kultur, tradycji i perspektyw. To pomoże w zrozumieniu różnorodności świata.
  6. Zaprzyjaźnij się z nauczycielami: Współpracuj z nauczycielami swoich dzieci. Śledź ich postępy i pytaj o sposób, w jaki możesz wspierać ich naukę.
  7. Limit czasu przed ekranem: Kontroluj czas spędzany przez dzieci przed ekranem. Zbyt duża ilość czasu poświęcona na telewizję, komputery czy smartfony może ograniczać rozwijanie innych umiejętności.
  8. Edukacja poza szkołą: Wprowadzaj dzieci w pojęcia i umiejętności poza tradycyjnymi ramami szkoły. Wizyty w muzeach, wycieczki, warsztaty i zajęcia pozalekcyjne mogą wzbogacić edukację.
  9. Rozwijaj kreatywność: Daj dzieciom możliwość rozwijania swojej kreatywności. Malowanie, rysowanie, muzyka, teatr – wszelkie formy wyrażania siebie poprzez sztukę są ważne.
  10. Buduj zdrowe nawyki: Ucz dzieci zdrowych nawyków, takich jak zdrowa dieta, aktywność fizyczna i dbanie o higienę. Zdrowy organizm to lepsza zdolność koncentracji i nauki.
  11. Zrozum indywidualne potrzeby: Każde dziecko jest inne. Dostosuj swoje podejście do indywidualnych potrzeb i stylu uczenia się każdego dziecka.
  12. Bądź przykładem: Bądź dobrym przykładem w dążeniu do nauki i rozwoju. Dzieci często uczą się przez naśladownictwo.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Kim będą nasze dzieci ? – Przepowiadanie przyszłości

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

  Pani Agnieszka


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.