4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak rozbudzić miłość na nowo

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak rozbudzić dawne uczucia w partnerze ?

  Lata mijają a my nie stajemy się ciągle młodsi. Nasz związek dojrzewa, układa się a jednocześnie wstępuje w niego stagnacja, przyzwyczajenie i niechęć do nowych rzeczy.

  Jak rozbudzić w sobie miłość ?

  Czy istnieją sposoby na rozbudzenie uczuć w mężu/partnerze/chłopaku/narzeczonym ? Oczywiście i jest ich bardzo wiele, jedyne czego potrzeba to czas i szczere chęci. Bez tego niestety nic nie zdziałamy.Ja dzięki kartom tarota mogę wam wywróżyć czy uda się wam wzajemne rozbudzenie uczuć i powrót do tego co było. Czego oczywiście wam z całego serca życzę.

  Jak wzbudzić uczucie ? – Wróżka Otylia

  Rozbudzenie miłości na nowo w związku jest możliwe, ale wymaga zaangażowania, komunikacji i wysiłku od obu partnerów. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozbudzeniu miłości w związku:

  1. Komunikacja: Rozmawiajcie ze sobą otwarcie i szczerze o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach. Zrozumienie, co jest ważne dla drugiej osoby, może poprawić związek.
  2. Spędzanie czasu razem: Poświęćcie czas na jakościowe spędzanie czasu razem. Wyjścia na randki, wspólne hobby czy romantyczne wypady mogą wzmacniać więź.
  3. Rozwijanie intymności: Dbajcie o intymność fizyczną i emocjonalną w związku. Wyrażajcie swoje uczucia i potrzeby w sposób, który jest zrozumiały dla partnera.
  4. Docenianie siebie: Warto doceniać się nawzajem i wyrażać wdzięczność za to, co druga osoba wnosi do związku. Małe gesty i słowa uznania mogą rozbudzić miłość.
  5. Eksperymentowanie: Spróbujcie nowych rzeczy razem, zarówno w sypialni, jak i poza nią. Odkrywanie nowych doświadczeń może odświeżyć związek.
  6. Przepraszanie i wybaczanie: Konflikty i błędy są naturalną częścią każdego związku. Ważne jest umiejętne przepraszanie i wybaczanie, aby nie gromadzić urazów.
  7. Terapia par: Jeśli wasz związek jest w trudnej sytuacji, rozważcie terapię par. Profesjonalny terapeuta może pomóc w rozwiązywaniu problemów i odnalezieniu miłości na nowo.
  8. Cele i marzenia: Porozmawiajcie o swoich celach i marzeniach na przyszłość. Wspólna wizja przyszłości może zbliżyć was jako parę.
  9. Działania niespodzianki: Zaskakujcie siebie nawzajem małymi prezentami lub romantycznymi akcjami. Działania niespodzianki mogą dodać świeżości związkowi.
  10. Praca nad samym sobą: Rozwijajcie się jako jednostki. Kiedy pracujecie nad sobą, jesteście bardziej wartościowymi partnerami dla siebie nawzajem.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak rozbudzić miłość na nowo ? Tarot miłosny

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.