4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak odnowić znajomość

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy odnowić z nim znajomość ?

  Rozstaliście się kilka lat temu. Niedawno spotkałaś go gdzieś na ulicy, rozmawialiście, zaprosił Ciebie na kawę. Drżały Wam ręce, biły mocno serca. Czy aby na pewno? Czy on tak czuł, czy to tylko Twoje wyobrażenia? Zastanów się, nie działaj pochopnie.

  Czy uda się odnowienie przyjaźni ?

  Czy jemu zależy na Tobie? Czy on Ciebie kocha? Czego oczekuje? Czy on chciałby odnowić naszą znajomość? Jakie są jego oczekiwania i uczucia? Czy jeszcze możemy być razem? Czy odgrzewany związek ma w ogóle jakiś sens i przyszłość? Jakie powinny być nasze wspólne cele? Czy w ogóle powinniśmy mieć wspólne cele? Jak z nim rozmawiać?

  Jak odnowić starą znajomość ?

  W rozwiązywaniu zawiłości życia uczuciowego odniosłam już spore sukcesy. Z tego powodu zachęcam do kontaktu ze mną, a będą Panie zadowolone z rozmowy ze mną i zaufania wróżce takiej, jak ja. Serdecznie zapraszam do kontaktu, a poprowadzę Panie przez meandry uczuć i emocji. Podpowiem, poradzę, wysłucham, będę szczera i skoncentrowana na Pań sprawach i cały mój czas będzie należał do Was, gdy tylko zdecydujecie się na kontakt ze mną.

  Jak odnowić dawną wiadomość ? – Wróżka Otylia

  Odnawianie znajomości to proces, który może być ważny w przypadku utraty kontaktu z kimś, kogo wcześniej znaliście. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w odnowieniu znajomości:

  1. Znajdź wspólny powód: Jeśli straciliście kontakt z osobą, którą chcecie odnowić znajomość, spróbujcie znaleźć wspólny powód, aby się spotkać lub skontaktować. To może być okazja do spotkania rodzinna, wspólny projekt, hobby czy wydarzenie społeczne.
  2. Wyślij wiadomość: Jeśli masz dane kontaktowe osoby, którą chcesz odnowić znajomość, możesz wysłać jej wiadomość, wyrażając chęć ponownego nawiązania kontaktu. Wyraź swoje pozytywne uczucia i chęć podtrzymania relacji.
  3. Skorzystaj z mediów społecznościowych: W dzisiejszych czasach media społecznościowe są doskonałym narzędziem do ponownego nawiązania kontaktu. Możesz wysłać zaproszenie do znajomych lub wysłać wiadomość przez platformy takie jak Facebook, LinkedIn czy Instagram.
  4. Organizuj spotkania: Jeśli macie możliwość, zaproponujcie organizację spotkania na żywo. To może być kawa, lunch, wspólny spacer lub inna aktywność, która pozwoli wam spędzić czas razem.
  5. Bądź cierpliwy/cierpliwa: Odnowienie znajomości może wymagać czasu, szczególnie jeśli była to długa przerwa w kontakcie. Nie zrażaj się, jeśli osoba nie reaguje od razu lub nie jest gotowa na kontakt.
  6. Wyrażaj zainteresowanie: Gdy ponownie nawiążecie kontakt, pamiętaj, aby być otwartym na rozmowę i wyrażać zainteresowanie życiem i doświadczeniami drugiej osoby.
  7. Rozwijaj relację: Po ponownym nawiązaniu kontaktu stwórzcie okazje do spędzania czasu razem i rozwijania relacji. Możecie wspólnie planować aktywności, rozmawiać o wspólnych zainteresowaniach lub po prostu cieszyć się towarzystwem.
  8. Bądź szczery/szczera: Ważne jest, aby być szczerym/szczera i otwartym wobec drugiej osoby. Wyrażaj swoje uczucia, potrzeby i oczekiwania, aby budować zdrową relację.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak odnowić znajomość ? Wróżby z kart od wróżki

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.