4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy stracę pracę ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy mnie zwolnią z pracy ?

  Kondycja firm w których pracujemy zależy od bardzo wielu czynników, czynników, które ostatnio bardzo często nie są nawet zależne od właścicieli ani pracowników. Czynnik ludzi zostaje czasami zepchnięty na margines przez złowrogą makroekonomiczną rządzę wielkich korporacji.

  Czy zostanę zwolniona ?

  W takich chwilach w głowie krążą nam pytania: „czy stracę pracę”, „czy w mojej firmie będzie dobrze ?”, „czy mnie zwolnią albo przeniosą lub zdegradują albo obetną godziny ?”. Wszystkie te pytani dotyczą przyszłości naszej kariery zawodowej, naszej pracy, bez której nie będziemy w stanie się utrzymać, bez której w dzisiejszym świecie niemal nie będziemy mieli prawa do jakiegokolwiek życia.

  Czy zostanę bez pracy ?

  Dzięki wróżbie z kart Tarota jestem w stanie przewidzieć taki rozwój wypadku i ostrzec osobę pytającą wcześniej, dając jej czas na rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy. Do dziś zdarza mi się otrzymywać maile z podziękowaniami za wróżbę sprzed 2 lat od zadowolonych z nowej pracy osób. Nie musi być tak, że zwolnią Cię z pracy, ale lepiej o tym wiedzieć i przygotować się na najgorsze i spać spokojnie.

  Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia

  Aby nie stracić obecnej pracy i utrzymać dobre relacje z pracodawcą, oto kilka wskazówek:

  1. Bądź rzetelny i punktualny: Przestrzegaj swoich obowiązków w pracy i staraj się być zawsze punktualny. To podstawowe elementy profesjonalizmu.
  2. Współpracuj z innymi: Współpraca z kolegami z pracy i przełożonymi jest kluczowa. Staraj się być otwarty na współpracę i pomoc innym, kiedy jest to możliwe.
  3. Rozwijaj umiejętności: Inwestuj w rozwijanie swoich umiejętności i kompetencji zawodowych. Dąż do stałego doskonalenia się, ponieważ to może pomóc w awansie lub utrzymaniu obecnej pracy.
  4. Bądź zaangażowany: Zaangażowanie w pracę to ważna cecha. Staraj się wykonywać swoje obowiązki z entuzjazmem i zaangażowaniem.
  5. Komunikuj się: Otwarta i skuteczna komunikacja z przełożonymi jest istotna. Dziel się informacjami na temat postępów, problemów i potrzeb.
  6. Rozwiązywanie problemów: Zamiast narzekać na problemy, staraj się proponować rozwiązania. To może pomóc w rozwiązywaniu konfliktów i poprawianiu sytuacji w pracy.
  7. Podejmuj inicjatywę: Jeśli widzisz możliwość wprowadzenia ulepszeń lub realizacji projektów, które mogą pomóc firmie, nie wahaj się podjąć inicjatywy.
  8. Bądź elastyczny: Staraj się być elastyczny wobec zmian w pracy, takich jak nowe zadania czy zmiany w harmonogramie. To może świadczyć o twoim zaangażowaniu.
  9. Bądź profesjonalny: W pracy ważne jest zachowanie profesjonalizmu. Unikaj konfliktów, gossips, czy nieodpowiedniego zachowania.
  10. Słuchaj informacji zwrotnej: Bądź otwarty na informacje zwrotne od przełożonych i kolegów z pracy. To może pomóc w rozwoju zawodowym.
  11. Utrzymuj równowagę między pracą a życiem prywatnym: Staraj się zachować równowagę między pracą a życiem osobistym. Unikaj przeciążenia pracą, co może prowadzić do wypalenia zawodowego.
  12. Planuj i organizuj: Skuteczne planowanie i organizacja pracy pomagają w wykonywaniu obowiązków efektywnie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy stracę pracę ? Czy mnie zwolnią ? Wróżka radzi

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.