4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  WRÓŻBY DLA EMIGRANTÓW

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Potrzebujesz wróżby ?

  Mieszkacie za granicami Polski i szukacie wróżki na której będziecie mogli polegać ? Jestem przekonana o tym, że dobrze trafiliście.

  Wróżby dla emigracji

  W tej sekcji mojego serwisu chciałabym zaoferować wróżby z kart Tarota dla osób, które z różnych przyczyn czy to z politycznych, zarobkowych czy rodzinnych musieli opuścić naszą Ojczyznę.Jeżeli macie pytania do kart Tarota na temat Waszej przyszłości, Waszego losu, losu Waszej rodziny i bliskich, wahacie się czy wrócić do Polski czy zostać za granicami ojczyzny, macie problemy w miłości – czekam na Wasze pytania.

  Jeżeli chodzi o płatności to jestem elastyczna, gdyż przyjmuję przelewy na konto jak i również płatności typu PayPal oraz Moneybookers.

  Moimi klientami były już osoby z takich Państw jak: Niemcy, USA, Kanada, Białoruś, Litwa, Łotwa, Australia, Włochy, Szwecja, Szkocja, Norwegia, Ukraina, Czechy, Francja, UK czyli cała Wielka Brytania, Anglia, Irlandia, a nawet Brazylia i Argentyna. Bardzo często są to światowe metropolie i główne skupiska polonii za granicą np Chicago, Detroit, Nowy Jork, Berlin, Londyn, Manchester, Dublin oraz wiele innych.

  Zapraszam wszystkich polaków zza granicy – Wróżka Otylia

  Radzenie sobie na emigracji może być wyzwaniem, ale również okazją do rozwoju osobistego i zawodowego. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w dobrze sobie radzić na emigracji:

  1. Znajdź stabilne źródło dochodu: Przed emigracją upewnij się, że masz plan na zdobycie pracy lub innego źródła dochodu. Stabilne finanse są kluczowe dla poczucia bezpieczeństwa.
  2. Rozważ kwestie prawne: Sprawdź, jakie są przepisy dotyczące legalnego pobytu i pracy w danym kraju. Upewnij się, że masz wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia.
  3. Zainwestuj w naukę języka: Znajomość języka kraju, w którym przebywasz, ułatwi codzienne życie, komunikację i szukanie pracy.
  4. Bądź otwarty na kulturę i zwyczaje: Zrozumienie i szacunek dla kultury i tradycji kraju emigracji mogą pomóc w integracji społecznej i uniknięciu konfliktów.
  5. Buduj sieć wsparcia społecznego: Nawiązywanie kontaktów z innymi emigrantami lub lokalnymi mieszkańcami może pomóc w radzeniu sobie z początkową niepewnością.
  6. Dbaj o zdrowie fizyczne i psychiczne: Regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i opieka nad swoim zdrowiem psychicznym są kluczowe dla ogólnego samopoczucia.
  7. Rozwijaj swoje umiejętności: Emigracja może być okazją do zdobycia nowych umiejętności lub rozwoju tych, które już posiadasz.
  8. Bądź elastyczny: Będąc otwartym na zmiany i elastycznym w podejściu do życia, łatwiej radzić sobie z trudnościami i dostosowywać się do nowych sytuacji.
  9. Planuj przyszłość: Zastanów się, jakie są twoje cele i plany na przyszłość. Praca nad długoterminowymi celami może pomóc utrzymać motywację.
  10. Kontakt z rodziną i przyjaciółmi: Utrzymywanie kontaktu z bliskimi może pomóc w radzeniu sobie z tęsknotą i uczuciem samotności.
  11. Poszerzaj horyzonty: Korzystaj z okazji, aby poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Emigracja to także szansa na rozwijanie się jako osoba.
  12. Buduj swoją niezależność: Ucz się podejmować decyzje i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Samodzielność może dać poczucie pewności siebie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby tarota dla emigrantów

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  " Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  opinie

  “ Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. Do konca wierzylam ze wszystko sie ulozy i bedzie tak, jak bym tego chciala. Teraz wiem ze nie zawsze tak jest i ta wrozba na pewno pomoze mi pozamykac stare sprawy i zaczac wszystko od nowa. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam, ”

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.