4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy będziemy dobrą parą ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy będziemy w związku ?

  Miłość w naszym życiu odgrywa kluczową rolę, więc aby być szczęśliwym trzeba kochać i być kochaną a to już nie jest takie proste. Jeżeli chcesz sprawdzić swoją uczuciową przyszłość w kartach tarota to trafiłaś w dobre miejsce. Pozwól mi sobie pomóc i wskazać czy wybrany mężczyzna to już ten docelowy i czy pisana jest wam wielka miłość.

  Czy stworzymy dobry związek uczuciowy ?

  Jestem specjalistką od tzw: „wróżb miłosnych” z tarota oraz numerologii. Pomagam parom oraz przyszłym parom określić na jakim etapie związku są oraz co ich czeka w przyszłości.

  Czy w przyszłości będziemy parą ?

  Zawsze jestem wróżką dobrą oraz pracowitą. Do kart podchodzę z pasją, dzięki czemu otrzymują Państwo sprawdzoną wróżbę z kart tarota. Mam za sobą lata doświadczeń, triumfów jak i słabszych momentów. W przypadku gdyby udało mi się Państwa przekonać do siebie, to zapraszam gorąco na indywidualny rozkład kart tarota.

  Przyszłość naszej relacji w kartach tarota – Wróżka Otylia

  Bycie dobrą parą wymaga zaangażowania, wzajemnego szacunku, komunikacji i pracy nad związkem. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w budowaniu udanej relacji partnerskiej:

  1. Komunikacja:
   • Rozmawiajcie ze sobą otwarcie i szczerze. Dzielenie się uczuciami, myślami i oczekiwaniami jest kluczowe.
   • Słuchajcie się nawzajem i okazujcie zrozumienie. Aktywne słuchanie jest ważne, aby partner czuł się zrozumiany.
  2. Szacunek:
   • Traktujcie się nawzajem z szacunkiem i godnością. Unikajcie obraźliwego lub upokarzającego zachowania.
   • Szanujcie prywatność i granice swojego partnera.
  3. Wspólne cele:
   • Określcie wspólne cele i wartości. Wspólna wizja przyszłości może wzmacniać związek.
   • Zachęcajcie się nawzajem do rozwoju i osiągania celów indywidualnych.
  4. Wspólne zainteresowania:
   • Spędzajcie czas razem, rozwijając wspólne zainteresowania i hobby.
   • Starajcie się odkrywać nowe rzeczy razem, aby unikać rutyny.
  5. Empatia:
   • Rozumiejcie i wspierajcie się nawzajem w trudnych momentach.
   • Uważajcie na sygnały emocjonalne partnera i starajcie się zrozumieć jego perspektywę.
  6. Zaufanie:
   • Budujcie zaufanie poprzez wierność i uczciwość.
   • Nie ukrywajcie przed sobą istotnych informacji ani nie oszukujcie.
  7. Praca nad problemami:
   • Rozwiązujcie konflikty w sposób konstruktywny, unikając agresji i oskarżeń.
   • Szukajcie kompromisów i rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.
  8. Dbajcie o intymność:
   • Nie zapominajcie o intymności fizycznej i emocjonalnej w związku.
   • Wyrażajcie swoją miłość i czułość w codziennych gestach.
  9. Rozwój osobisty:
   • Kontynuujcie swój rozwój osobisty, dbając o własne pasje i cele.
   • Pomagajcie sobie wzrastać jako osoby.
  10. Pozytywna atmosfera:
   • Starajcie się tworzyć pozytywną atmosferę w domu, w której wzajemnie wspieracie się i cieszycie się sobą.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy będziemy parą ? Przyszłość wróżby, tarot, horoskop

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.