4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak wygląda wróżka ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak wygląda wróżka ? Wygląd wróżki

  Jak wygląda wróżka? Odpowiedź jest prosta – jak każdy z nas. Współczesna wróżka nie ma atrybutów wróżbiarskich, czyli nie nosi przy sobie różdżki, kuli, kota, nie nosi długich szat, nie maluje się w jakiś specjalny i magiczny sposób, nie współpracuje z szatanem ani tajemnymi mocami.

  Wróżka jest taka, jak każdy człowiek. Stara się poznać tajniki kart, run, numerologii oraz psychologii, aby umieć czytać w ludzkiej duszy. Nie nosi munduru ani tabliczki z napisem wróżka, reklamuje się w prasie, radio, telewizji lub internecie, ponieważ szuka klientów zgodnie z wymogami czasów.

  Nie chwali się wszem i wobec – jestem wróżką. Jest dyskretna, a przynajmniej powinna taka być, profesjonalna, umie słuchać i zadawać pytania. Wróżka nie jest modelką, nie wygląd jest dla niej najważniejszy, lecz profesjonalizm i umiejętności zawodowe. Pamiętajmy o tym i na tym skupiajmy naszą uwagę. Udanych wróżb wszystkim życzę, kontaktów z wyłącznie profesjonalnymi wróżkami oraz wielu sukcesów wszelkich. Niech dobrze Wam wróżą w życiu.

  Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia

  Jak wygląda bajkowa wróżka ?

  Opis bajkowej wróżki może różnić się w zależności od kultury, opowieści lub ilustracji. Jednak ogólnie rzecz biorąc, bajkowa wróżka często jest przedstawiana jako mała, delikatna istota o ludzkiej postaci, choć czasem może posiadać skrzydła lub inne elementy fantastyczne. Oto kilka cech, które często charakteryzują bajkowe wróżki:

  1. Rozmiar: Bajkowe wróżki są zazwyczaj małe, często tylko kilka cali wysokości. Ich rozmiar pozwala im na ukrywanie się i poruszanie wśród kwiatów i roślin.
  2. Skrzydła: Niektóre wróżki są przedstawiane z delikatnymi skrzydłami, które pozwalają im na lot. Skrzydła mogą mieć różne kształty i kolory.
  3. Suknia: Bajkowe wróżki często noszą piękne, kolorowe suknie lub stroje wykonane z materiałów takich jak jedwab, koronka lub płatki kwiatów.
  4. Korona lub tiara: Wróżki często noszą korony lub tiary na głowie, które podkreślają ich status w świecie baśni.
  5. Lśniący pyłek: W wielu bajkach wróżki rozsypują magiczny pyłek, który ma zdolność spełniania życzeń lub tworzenia czarów.
  6. Bagietka lub różdżka: Wróżki często trzymają w ręce małą bagietkę lub różdżkę, którą używają do rzucania czarów lub spełniania życzeń.
  7. Uśmiech i dobroć: Bajkowe wróżki zazwyczaj są przedstawiane jako przyjazne i dobre istoty, gotowe pomóc ludziom i stworzeniom w potrzebie.
  8. Blask: Wróżki często mają blask na skórze lub ubraniu, co podkreśla ich nadnaturalny charakter.
  9. Kwiaty i natura: Wróżki często są związane z naturą i często można je spotkać w lesie, ogrodzie lub wśród kwiatów.
  10. Moc magiczna: Wróżki posiadają magiczne zdolności, które wykorzystują do czarowania lub spełniania życzeń.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak wygląda wróżka ? Wygląd wróżki – Wróżka Otylia

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

  Pani Sylwia


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.