4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Przyszłość związku

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Przyszłość związku

  Kiedy jesteśmy sami, cierpimy z tego powodu okropne katusze: czujemy się samotni i niekochani. Szukamy zatem kogoś, kto nas pokocha (z wzajemnością), przytuli, gdy tego potrzebujemy i będzie dla nas wsparciem we wszelkich trudnych dla nas momentach. Nie jest to wcale takie proste, o czym wiedzą chyba wszyscy, którzy choć raz cierpieli z powodu osamotnienia.

  Przyszłość w związku

  Dlatego, kiedy spotykamy kogoś, kto wydaje nam się odpowiedni, jesteśmy doprawdy przeszczęśliwi. Wystarczy jednak parę miesięcy bycia w związku i… już zaczynają się problemy! I to nawet nie wtedy, gdy nam się nie układa, ale także wtedy, gdy wszystko idzie po naszej myśli, a z naszym wybrankiem / naszą wybranką świetnie się dogadujemy i jesteśmy zadowoleni z życia jak nigdy dotąd. Skąd zatem biorą się kłopoty? Przede wszystkim zaczynamy się martwić przyszłością naszego związku – skoro układa nam się tak dobrze, co zrobić, by taki stan utrzymać, by tego co nas łączy nie zepsuć? Zastanawiamy się wówczas także nad tym, czy nadal będziemy szczęśliwi w tym związku. Mogą się również pojawić wątpliwości co do partnera: a co jeśli on nie czuje tego co ja, jeśli nie traktuje mnie tak poważnie, jak ja jego? co jeśli dla niego to tylko chwilowa przygoda?

  Jaki będzie nasz związek ?

  Wreszcie… w naszych głowach zaczynają kiełkować plany matrymonialne. Zostawiamy się zatem, kiedy się nasz wybranek nam się oświadczy i czy w ogóle (kto wie, może nie jest zwolennikiem małżeństwa lub uważa, że przed ślubem trzeba się najpierw znać trzydzieści lat albo więcej, lub też nie widzi nas w roli swej przyszłej małżonki, choćby dlatego, że za mało przypominamy jego mamę!…)? Wszystkie te pytania i wątpliwości łatwiej rozwiązać niż się wydaje na pierwszy rzut oka (i nie chodzi bynajmniej o poczekanie na rozwój wypadków i sprawdzenie przyszłości na własnej skórze…). Aby poznać przyszłość naszego związku, wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonej wróżki. Stawiając nam wróżbę z tarota powie nam, co czeka nasz związek w przyszłości, a także podpowie, co zrobić, by nasz przyszły los był nawet lepszy od tego wywróżonego. Odpowie również na wszelkie nasze pytania dotyczące przyszłości naszego związku.

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Zapewnienie sobie dobrej przyszłości w związku wymaga pracy i zaangażowania zarówno od Ciebie, jak i od Twojego partnera. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w budowaniu udanego związku:

  1. Komunikacja: Otwarta, uczciwa i empatyczna komunikacja to klucz do zrozumienia potrzeb, oczekiwań i obaw drugiej osoby. Bądź gotowy/a słuchać swojego partnera i wyrażać swoje myśli i uczucia.
  2. Szacunek: Szanuj swojego partnera jako osobę. Traktuj go z szacunkiem, zrozumieniem i empatią. Unikaj krytyki i wyśmiewania.
  3. Wspólne cele: Określcie wspólne cele i cele życiowe, które chcecie osiągnąć razem. Planujcie przyszłość jako zespół.
  4. Zrozumienie potrzeb: Staraj się zrozumieć potrzeby swojego partnera i staraj się dostosować swoje działania, aby spełnić te potrzeby.
  5. Spędzanie czasu razem: Przebywanie razem i tworzenie wspólnych wspomnień jest ważne. Czas spędzony razem buduje więź i umacnia związek.
  6. Rozwiązywanie konfliktów: Konflikty są naturalną częścią każdego związku. Ważne jest, aby nauczyć się konstruktywnie rozwiązywać spory i konflikty.
  7. Rozwijanie się razem: Wspólne dojrzewanie i rozwijanie się jako osoby jest ważne. Pamiętajcie o wsparciu wzajemnego rozwoju.
  8. Intymność i bliskość: Budowanie intymności emocjonalnej i fizycznej jest kluczowe. Starajcie się utrzymywać bliską relację i wyrażać swoje uczucia.
  9. Dobry humor: Uśmiech i poczucie humoru mogą pomóc przejść przez trudności w związku. Nie zawsze trzeba traktować sytuacje zbyt poważnie.
  10. Zdrowa równowaga: Znajdźcie zdrową równowagę między czasem spędzanym razem a osobistą przestrzenią. Oba te elementy są ważne.
  11. Wsparcie: Dla siebie nawzajem i na zewnątrz. Wsparcie od rodziny i przyjaciół może być cenne w trudnych momentach.
  12. Wspólne marzenia: Rozmawiajcie o waszych wspólnych marzeniach i planach na przyszłość. To może dodać pasji i celu waszemu związkowi.
  13. Otwartość na zmiany: Rozwój i zmiany są nieuniknione. Bądźcie otwarci na zmiany i dostosujcie się razem.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Przyszłość związku postaw tarota, plany matrymonialne

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.