4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on ma inną ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy on ma kogoś innego ?

  Między wami układało się dobrze. A teraz on zachowuje dystans, pracuje od rana do wieczora, nie ma dla Ciebie czasu. Burczy, złości się, jest rozdrażniony.

  Kogo on ma w sercu ?

  Czy coś się stało? Co jest nie tak? Czy on poznał inną kobietę? Czy ma kogoś? Czy mnie rzuci? Czy mnie dla niej zostawi? Jaka jest nasza przyszłość? Jakie będą nasze losy? Czego po nim się spodziewać? Czy on jest szczery? Czy mnie okłamuje? Czy spędza czas z inną kobietą? Czy przed nami jest rozwód? Czy będziemy ze sobą? Czy mamy dużo czasu na naprawę naszych relacji?

  Czy on ma inną kobietę ?

  Wiele pytań, ale nie powinny one pozostać bez odpowiedzi. Zadzwoń do mnie, zgłoś się, a ja na pewno Tobie pomogę, możesz na mnie liczyć, jestem do Twojej dyspozycji. Pisz, a ja – dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalizmowi poradzę Tobie i podpowiem, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Miłego dnia Tobie życzę i nie dręcz się problemami w samotności. Pomogę Tobie, wesprę, dodam wiary i otuchy. Koniecznie skontaktuj się ze mną. Czekam, a odzyskasz równowagę i radość życia.

  Zobacz co na to karty dobrej wróżki – Wróżka Otylia

  Podejrzenie, że twój partner może mieć inną osobę, to trudna sytuacja emocjonalna. Ważne jest, aby podejść do tego z rozwagą i nie podejmować pochopnych działań lub oskarżeń. Oto kilka kroków, które mogą pomóc ci zrozumieć sytuację:

  1. Komunikacja: Rozmawiajcie ze sobą otwarcie i uczciwie. Wyraź swoje obawy i pytania w sposób spokojny i bez oskarżeń. Posłuchaj również, co twój partner ma do powiedzenia.
  2. Obserwacja zachowań: Zwracaj uwagę na zmiany w zachowaniu partnera. To może obejmować zmiany w ilości czasu, którą spędza z tobą, emocjonalnej dostępności, tajemniczości, czy zachowań, które wcześniej nie były typowe.
  3. Zgromadzenie dowodów: Jeśli masz poważne obawy, możesz zebrać konkretne dowody, które poddają w wątpliwość wierność partnera. Ostrzegamy jednak przed naruszaniem prywatności bez wyraźnej zgody.
  4. Uważność: Warto być uważnym na swoje własne uczucia. Często intuicja może być znakiem, że coś jest nie w porządku.
  5. Rozważ terapię: Jeśli masz trudności z porozumieniem się z partnerem lub radzeniem sobie ze swoimi emocjami, warto rozważyć terapię par. To może pomóc w zrozumieniu źródeł problemów w związku.
  6. Upewnij się przed oskarżeniem: Nie oskarżaj partnera bez solidnych dowodów. Oskarżenia bezpodstawne mogą pogorszyć sytuację i zaszkodzić związkowi.
  7. Zastanów się nad przyszłością: Jeśli dowiesz się, że twój partner ma inną osobę, zastanów się, co chcesz zrobić dalej. Czy jesteś gotowy na pracę nad związkiem, czy też uważasz, że lepiej jest się rozstać?
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on poznał inną kobietę ? Czy ma inną ? Czy ma kogoś ? – wróżki online porady

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.