4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Tarot finanse

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Gdzie najlepiej inwestować ?

  Mam dodatkowe pieniądze. Zarobiłam poza Polską, dorobiłam się sporej gotówki i teraz zastanawiam się na co wydać te fundusze.

  Czy będzie to udana inwestycja ?

  Czy kupić dom? Złoto? Srebro lub futra? Czy założyć lokatę? A może zainwestować w kursy i szkolenia? Może wycieczki zagraniczne? W co mam zainwestować? Czy w ogóle powinnam inwestować pieniądze? A może nie kupować niczego? Może odłożyć je na konto i niech sobie poleżą i poczekają na najlepszą chwilę? Kto to może wiedzieć? Chyba tylko wróżka, wróżbitka, jasnowidzka zna odpowiedź na takie pytanie. I na pewno podzieli się nią z nami bardzo chętnie.

  W co zainwestować oszczędności ?

  Moja wiedza, rzetelność, zawodowe i życiowe doświadczenie pozwolą wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Państwa. Czekam na kontakt i wówczas pozwolę sobie poradzić Państwu jak najlepiej i najbardziej efektywnie. Moja rzetelność na pewno podpowie najwłaściwsze rozwiązanie i trafną inwestycję.

  Tarot finanse – Wróżka Otylia

  Decyzja o tym, w co inwestować, zależy od twoich celów finansowych, poziomu ryzyka, horyzontu czasowego i wiedzy na temat inwestycji. Oto kilka różnych opcji inwestycyjnych, które warto rozważyć:

  1. Giełda: Inwestowanie na giełdzie to zakup udziałów w spółkach, co daje możliwość partycypacji w zyskach i wzroście wartości tych spółek. Warto jednak pamiętać, że rynek akcji jest zmienny i może być ryzykowny.
  2. Obligacje: Obligacje to pożyczka udzielana instytucjom lub rządom. W zamian za zakup obligacji otrzymujesz odsetki. To mniej ryzykowna opcja niż inwestowanie w akcje.
  3. Nieruchomości: Inwestowanie w nieruchomości może być opłacalne, zwłaszcza jeśli wynajmujesz nieruchomości lub spełniają one cele komercyjne. To długoterminowa inwestycja.
  4. Fundusze inwestycyjne: Fundusze inwestycyjne to pooly kapitału inwestowanego w różne aktywa, zarządzane przez profesjonalistów. Są fundusze akcyjne, obligacyjne, rynku pieniężnego i wiele innych.
  5. Kryptowaluty: Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, stały się popularnymi aktywami inwestycyjnymi. Jednak są one bardzo ryzykowne i mogą być trudne do zrozumienia.
  6. Savings Account (Konto oszczędnościowe): Konto oszczędnościowe to bezpieczny sposób pomnażania swoich oszczędności. Oferuje niski poziom ryzyka, ale zazwyczaj również niższe stopy procentowe niż inne inwestycje.
  7. Edukacja i rozwijanie umiejętności: Inwestowanie w siebie, poprzez rozwijanie umiejętności i edukację, może być jednym z najlepszych sposobów inwestowania w siebie na przyszłość.
  8. Przedsiębiorczość: Rozważ założenie własnej firmy lub inwestowanie w przedsiębiorstwo. To ryzykowna, ale potencjalnie zyskowna opcja.
  9. Sztuka i kolekcje: Inwestowanie w sztukę, antyki i kolekcje może być fascynującym sposobem pomnażania kapitału, ale wymaga wiedzy i umiejętności.
  10. Inwestycje społeczne: W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się inwestycje społeczne, które łączą zyski z pozytywnym wpływem na społeczeństwo i środowisko.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Tarot finanse – W co inwestować ? Tarot finansowy online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.