4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby z ognia

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby z ognia

  Ogień oznacza namiętność i działanie. Wróżenie z ognia nazywa się piromancją. Z pomocą ognia można przeprowadzać różne rytuały. Najłatwiejsza jest wróżba z zapałek. Należy pomyśleć życzenie i zapalić dwie zapałki.

  Wróżby z płomienia

  Trzymaj je płonącymi łebkami do góry. Jeżeli zapałki będą palić się ku sobie, ich płomyki wychylą się do środka, życzenie się spełni w tym roku, a jeśli palą się od siebie, to trzeba poczekać nawet dwa-trzy lata na spełnienie życzenia. Do wróżb miłosnych używamy czerwonej świecy, finansowych – zielonej, gdy pytamy o sprawy duchowe, zapalmy fioletową świecę, a w kwestiach kariery i nauki poradzi nam świeca niebieska.

  Ogniste wróżby

  Biała świeca jest uniwersalna i można użyć jej do każdego rodzaju pytań. Gdy świeca zapali się szybko i płonie równym płomieniem, to osiągniemy sukces. Gdy płomień jest bardzo wysoki, to zapowiada szybki rozwój sytuacji i dynamizm. Mały, słaby i chwiejny płomyczek zapowiada kłopoty, trudności i finansowe problemy. Drgający, tańczący i niespokojny płomień zapowiada niespodzianki.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżby z ognia, znane także jako piromancja, to forma wróżenia, która opiera się na obserwacji płomieni, dymu i innych efektów ognia, aby odczytać znaki i przewidywać przyszłość. Ta praktyka ma długą historię i jest często wykonywana w kontekście rytuałów, obrzędów i tradycji ezoterycznych. Oto kilka popularnych form wróżenia z ognia:

  1. Obserwacja płomienia świecy: Wróżby z ognia często zaczynają się od skupienia się na płomieniu świecy. Wróżbita obserwuje, jak płomień tańczy, zmienia kształt, barwę i wielkość. Te zmiany są interpretowane jako znaki i przekazy od ducha lub duchów.
  2. Interpretacja dymu: Również dym wydobywający się ze świecy lub innego źródła ognia może zawierać znaki. Wróżbita obserwuje, czy dym unosi się prosto w górę, jakie ma kształty, czy może tworzy konkretne wzory. Niektórzy wierzą, że dym może zawierać przekazy od zmarłych lub duchów.
  3. Wróżenie z popiołu: Popiół pozostawiony po spalonym materiale, takim jak papier, drewno lub zioła, może być używany do wróżenia. Wróżbita rysuje na nim znaki lub symbole, a następnie interpretuje, co oznaczają te wzory.
  4. Wykorzystanie innych źródeł ognia: Wróżby z ognia można również wykonywać przy użyciu innych źródeł ognia, takich jak paleniska czy ogniska. Obserwacja płomieni i dymu nad ogniskiem może dostarczyć znaków do interpretacji.
  5. Rytuały i obrzędy: Wróżby z ognia często są wykonywane w kontekście rytuałów i obrzędów. Wiele kultur ma swoje własne tradycje związane z piromancją, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby z ognia – niezbędne informacje

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  "Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

  Pani Agnieszka


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.