4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy rzucę palenie

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Chcesz rzucić palenie ?

  Palenie papierosów jest okropnym nałogiem. Tytoniem śmierdzimy my sami, nasze mieszkania i miejsce pracy. Bolą nas głowy, drapie w gardle, otoczenie ma dość tego nałogu.

  czy jak rzucę palenie przytyję

  Czy będę w stanie rzucić palenie papierosów? Czy uwolnię się od nałogu? Czy ktoś mi pomoże w walce z nałogiem? Jak szybko i efektywnie rzucić palenie i alkohol? Co lub kto pomoże mi w rzuceniu palenia na dobre, na stałe, do końca życia? Takie pytania pojawiają się nieustannie. Musimy sami zdobyć się na ten wysiłek, obudzić naszą silną wolę i rzucić palenie na stałe. Inni mogą nam lekko pomóc, poradzić, podtrzymać nas na duchu, ale to my sami walczymy z nałogiem i od nas zależy sukces tego przedsięwzięcia.

  Czy rzucić palenie ?

  Moja wiedza, profesjonalizm i doświadczenie pomogą Państwu w rozstaniu z nałogiem. Zapraszam do kontaktu, a moje porady na pewno zainspirują Państwa do bardzo konkretnych działań i decyzji. Życzę powodzenia w zdobyciu się na odwagę i polecam moje konsultacje. Jestem głęboko przekonana, że wrócą Państwo do mnie po radę.

  Czy mam rzucić palenie ? – Wróżka Otylia

  Rzucenie palenia jest znaczącym krokiem w kierunku poprawy zdrowia. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w zaprzestaniu palenia:

  1. Znajdź motywację: Określ, dlaczego chcesz rzucić palenie. To może być poprawa zdrowia, oszczędność pieniędzy, lepsza kondycja fizyczna lub względy rodzinne.
  2. Ustal datę rzucenia palenia: Wybierz konkretną datę, w której rzucisz palenie. To pomoże ci się psychicznie przygotować.
  3. Skonsultuj się z profesjonalistą: Rozważ konsultację z lekarzem, psychoterapeutą lub specjalistą od rzucania palenia. Mogą zaoferować ci wsparcie i strategie.
  4. Rozważ zastąpienie nikotyny: Nikotynowe terapie zastępcze, takie jak gumy do żucia, plastry nikotynowe lub inhalatory, mogą pomóc złagodzić objawy odstawienia nikotyny.
  5. Zidentyfikuj sytuacje ryzyka: Rozpoznaj sytuacje, w których masz największą ochotę na palenie, na przykład po posiłkach lub podczas stresu. Następnie opracuj strategie radzenia sobie z tymi chwilami.
  6. Zmień nawyki: Wprowadź zmiany w swoim stylu życia, które pomogą zminimalizować pokusę palenia. Na przykład, jeśli palisz przy kawie, spróbuj picia herbaty lub wody z cytryną.
  7. Znajdź wsparcie: Podziel się swoim zamiarem rzucenia palenia z rodziną, przyjaciółmi lub wsparciem grupy wsparcia. Możesz także znaleźć aplikacje mobilne lub strony internetowe, które pomagają w procesie rzucania palenia.
  8. Rozwijaj zdrowe nawyki: Zwiększ swoją aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie i praktykuj relaksację, aby zminimalizować stres.
  9. Monitoruj postępy: Zapisuj swoje postępy, śledź dni bez palenia i świętuj swoje sukcesy.
  10. Bądź wytrwały: Rzucenie palenia może być trudne, ale nie rezygnuj w przypadku ewentualnych nawrotów. Zawsze możesz spróbować ponownie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy rzucę palenie papierosów ? Wróżby online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.