4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Porady dla dziewczyn

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Porady ezoteryczne dla kobiet

  Porady dla dziewczyn i kobiet dostępne są na wielu portalach internetowych. Panie chętnie zagłębiają się w teksty o ezoteryce, wróżbach, tarocie. Nie jest to lektura podstawowa, lecz raczej sposób odprężenia się po ciężkiej pracy, w wolnych chwilach, w domu, w wygodnym fotelu.

  Pomoc ezoteryczna dla dziewczyn

  Jest to połączenie rozrywki z wiedzą tajemną. Szczególnie wróżby z kart tarota przesłane za pomocą mejla są dla Państwa szczególnie korzystne i zapewnią wiedzę oraz będą kluczem do pełnego zrozumienia siebie. Nic innego nie udzieli Państwu takiej wiedzy, jak karty tarota.

  Porady od dobrej wróżki

  Moje wróżby podpowiedzą czy dana relacja jest wskazana dla danej osoby. Mogę być dumna z dużej sprawdzalności moich przepowiedni, często panie, którym podpowiadałam kierunek życiowych i uczuciowych dążeń wracały do mnie i składały podziękowania za rady. Często ich siostry, przyjaciółki, znajome, kuzynki przychodziły do mnie i mówiły, że zostałam im polecona. Moja zawodowa uczciwość, rzetelność i profesjonalizm są do Twojej dyspozycji. Proszę nie zostawiać tej wiedzy innym.

  Porady ezoteryczne dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Wróżby dla dziewczyn to często zabawny i kreatywny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółkami lub na samopoznanie. Mogą one przybierać różne formy i zawierać różnorodne elementy. Oto kilka przykładów wróżb dla dziewczyn i to, w jaki sposób mogą pomóc:

  1. Wróżby z kart: Możesz użyć specjalnych kart wróżebnych lub kart tarota do przeprowadzania prostych wróżb. Każda karta ma swoje znaczenie, które można interpretować w kontekście pytania lub sytuacji.
  2. Wróżby z runami: Runiczne wróżby korzystają z symboli runicznych do udzielania odpowiedzi na pytania lub przewidywania przyszłości. Wyrzuca się kilka run i interpretuje się ich znaczenie.
  3. Wróżby z kubkiem do herbaty: Podczas picia herbaty możesz wykorzystać resztkę liści herbaty do wróżenia. Wystarczy wrzucić liście na dno kubka i interpretować kształty, jakie tworzą.
  4. Wróżby z lusterka: Przytrzymaj lusterko przed twarzą i zamknij oczy. Następnie wyobraź sobie swoją przyszłość i otwórz oczy. To, co zobaczysz w lustrze, może być interpretowane jako wróżba.
  5. Wróżby z numerologii: Skorzystaj z numerologii, przypisując znaczenie cyfrom i literom w swoim imieniu lub dacie urodzenia. To może pomóc w odkryciu cezur i trendów w przyszłości.
  6. Wróżby z wosku: Wosk z zapalonej świecy można wylać do wody i interpretować kształty, jakie przybierze. To nazywane jest ceromancją.
  7. Wróżby z karteczek: Napisz na karteczkach różne scenariusze lub odpowiedzi na pytania. Następnie potasuj karteczki i wybierz jedną losowo. Odpowiedź na karcie może stanowić wróżbę.
  8. Wróżby z kolorów: Skorzystaj z kolorów, by przewidzieć swoją przyszłość. Każdy kolor może symbolizować coś innego i być związany z różnymi aspektami życia.
  9. Wróżby z kwiatów: Kwiaty mogą mieć swoje znaczenie i symbolizować różne uczucia lub sytuacje. Zrób bukiet z kwiatów i spróbuj interpretować ich znaczenie.
  10. Wróżby z astrologii: Jeśli jesteś zainteresowana astrologią, możesz sprawdzić horoskopy, by dowiedzieć się, jakie przewidywania dotyczą twojego znaku zodiaku.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Porady dla dziewczyn – Porady ezoteryczne od wróżki

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.