4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby z kwiatów

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby z kwiatów – Typowo andrzejkowe wróżby

  Wiara w magiczną moc kwiatów zwróciła uwagę ludzi na możliwość wróżenia z takich właśnie roślin. W przeszłości panny, które chciałyby poznać swoje szanse na zamążpójście wróżyły z róży. Różę, koniecznie czerwoną, zrywały w czerwcu, o świcie.

  Wróżby andrzejkowe z kwiatów

  Następnie w kopercie z białego, papieru chowały symbole kojarzące się z małżeństwem, rodziną, dziećmi. Panna lakowała kopertę i odciskała na pieczęci serdeczny palec lewej dłoni. W nocy panna chowała kopertę pod poduszkę i czekała na proroczy sen.

  Wróżby z kwiatami

  Jeżeli był to sen o wodzie, polach, kwiatach, górach, szkle, dzieciach, rodzicach, srebrze lub księżycu, to wróżba była pomyślna i . dziewczyna mogła szykować suknię ślubną. Gdy przyśniły się jej olbrzymy, zwierzęta, ptaki, ryby, papier, lustro bądź słońce, to na ślub trzeba było czekać nawet 5 lat. Gdy we śnie panna ujrzała dzwony, gady lub żołnierzy, to oznaczało staropanieństwo. 21 czerwca nasi przodkowie świeżymi kwiatami przystrajali całe domy. Gdy kwiaty nazajutrz były świeże, to oznaczało zdrowie, szczęście, miłość i bogactwo. Jeśli kwiaty więdły, to należało spodziewać się nieszczęścia.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżby z kwiatów to forma wróżbiarstwa, która opiera się na interpretacji kwiatów i ich znaczeń w kontekście konkretnego pytania lub sytuacji. To nie tylko forma rozrywki, ale także metoda duchowego przemyślenia i introspekcji. Oto kilka przykładów wróżb z kwiatów:

  1. Kwiaty na tarocie: W niektórych wersjach kart tarota pojawiają się obrazy kwiatów. Wróżbiarze mogą wykorzystywać te symbole roślinne do przewidywania przyszłości i interpretacji kart.
  2. Wróżby z kielicha kwiatowego: Ta forma wróżbiarstwa polega na umieszczeniu kwiatów w kielichu lub wazonie i obserwowaniu, jak się rozwijają. Kwiaty, ich wygląd i ewentualne zmiany w czasie mogą dostarczyć wskazówek dotyczących przyszłości.
  3. Kwiaty i kolorystyka: Kolory kwiatów mają często swoje znaczenia w wróżbach. Na przykład czerwone kwiaty mogą symbolizować miłość i pasję, białe – czystość i niewinność, a różowe – delikatność i przyjaźń.
  4. Wróżby z podaruowanych kwiatów: Interpretacja znaczenia kwiatów otrzymanych w prezentach od innej osoby może pomóc zrozumieć intencje i uczucia nadawcy.
  5. Kwiaty w snach: Kwiaty mogą pojawić się w snach i być interpretowane jako symbole przyszłych wydarzeń lub uczuć.
  6. Właściwości lecznicze i symboliczne: Niektóre rośliny i kwiaty mają historyczne lub symboliczne znaczenia, które mogą być wykorzystane do wróżenia.
  7. Kwiaty a astrologia kwiatów: W niektórych kulturach powiązane zodiakalne znaki mogą być przyporządkowane określonym kwiatom, co pozwala wróżyć na podstawie znaku zodiaku osoby.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby z kwiatów – Typowo andrzejkowe wróżby

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.