4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżka o pracy

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Mobbing w pracy

  Najnowsze badania pokazują, że wielu z nas marzy o romansie w pracy. Oczywiście, naszych marzeń wcale nie zamierzamy wcielać w życie (no chyba że jesteśmy stanu wolnego…), ale zarówno kobiety, jak i mężczyźni fantazjują na temat flirtowania w miejscu pracy czy to z kolegą / koleżanką, czy to z szefem / szefową. Czasami jednak nasze fantazje spełniają się w zaskakujący sposób – mobbing w pracy z pewnością nie jest tym, o czym marzyliśmy.

  Coraz więcej pracowników (szczególnie płci żeńskiej) skarży się na ten proceder. Czym jest mobbing? Najogólniej rzecz ujmując, jest to prześladowanie w miejscu pracy, znęcanie się psychiczne nad drugą osobą i wykorzystywanie jej. Mobbing nie musi dotyczyć sytuacji, kiedy to szef prześladuje swego podwładnego; może być także tak, że osoba napastująca i napastowana zajmują to samo stanowisko.

  Mobbing jest pojęciem bardzo szerokim, bo co to właściwie znaczy „prześladować” czy „napastować”? Najprostszym wytłumaczeniem jest, rzecz jasna, uwzględnienie aspektu seksualnego. Mobbing więc polegał wtedy będzie na molestowaniu: dotykaniu, ocieraniu się, sugerowaniu chęci odbycia stosunku seksualnego, znaczących spojrzeniach. Mobbing nie musi być jednak związany ze sferą seksualną. Może równie dobrze oznaczać upokarzanie, zastraszanie, umniejszanie czyichś kompetencji czy nawet utrudnianie wykonywania zleconej komuś pracy. Efektem mobbingu jest zła atmosfera w pracy oraz chęć zmiany pracy (jak jednak doskonale wiadomo, w dzisiejszych czasach szukanie pracy rzadko uwieńczone zostaje sukcesem, szczególnie natychmiastowym…).

  Jest też druga strona medalu: nie ma się co dziwić, że szefowie zaczęli się tak bać tego terminu. Spojrzenia czy dotknięcia mogą być przecież jedynie wyrazem życzliwości. Ponadto… no cóż… hasło mobbingu stało się potężnym orężem w walce z pracodawcą. Nawet jeśli szef jest niewinny, kto mu uwierzy, jeżeli jego podwładny zarzuci mu molestowanie? Tak więc zarówno osoby napastowane, jak i oskarżone o napastowanie będą potrzebować pomocy.

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Nie dawać się mobbingowi w pracy to ważna kwestia dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia zawodowego. Oto kilka sposobów, jak sobie z tym poradzić:

  1. Zrozum, co to jest mobbing: Pierwszym krokiem jest zrozumienie, czym dokładnie jest mobbing. To nie tylko przemoc fizyczna czy psychiczna, ale również różne formy nękania, wykluczania lub uprzykrzania życia innym w miejscu pracy.
  2. Reaguj na sygnały alarmowe: Jeśli zauważasz zachowania w pracy, które wydają się być formą mobbingu, nie bagatelizuj ich. Warto podejść do nich poważnie i zrozumieć, że mogą one negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie i samopoczucie.
  3. Mów otwarcie o swoich uczuciach: Jeśli czujesz się ofiarą mobbingu, ważne jest, aby wyrazić swoje uczucia i przemyślenia osobie zaangażowanej lub przełożonemu. Czasami osoba sprawiająca kłopoty nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania.
  4. Zapisuj incydenty: Dokumentuj wszystkie przypadki mobbingu, włączając daty, miejsce i osoby zaangażowane. To może być przydatne, jeśli będziesz musiał zgłosić sprawę do przełożonego lub działu HR.
  5. Szukaj wsparcia: Rozmawiaj z zaufanymi osobami poza miejscem pracy, takimi jak przyjaciele czy rodzina. Czasami podzielenie się swoimi uczuciami i doświadczeniami z kimś, kto cię rozumie, może pomóc.
  6. Skorzystaj z wewnętrznych procedur: Jeśli jesteś ofiarą mobbingu w miejscu pracy, skonsultuj się z działem HR lub przełożonym, aby dowiedzieć się o wewnętrznych procedurach rozwiązywania konfliktów i przeciwdziałania mobbingowi.
  7. Zgłoś do właściwych władz: Jeśli wewnętrzne procedury nie przynoszą rezultatów lub sytuacja się pogarsza, skonsultuj się z prawnikiem lub zgłoś sprawę do odpowiednich władz, takich jak inspekcja pracy czy organizacje ds. praw pracowniczych.
  8. Zadbaj o siebie: W trakcie trudnych doświadczeń w pracy ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Przemyśl, jakie działania i aktywności pomagają ci się zrelaksować i złagodzić stres.
  9. Rozważ zmianę pracy: Jeśli sytuacja nie poprawia się i twój stan zdrowia psychicznego jest poważnie zagrożony, warto rozważyć zmianę miejsca pracy. Warto pracować w miejscu, gdzie jesteś szanowany i doceniany.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżka Otylia o pracy

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.