4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby duchy

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby z duchami

  Sprawa istnienia zaświatów oraz możliwości kontaktu z nimi dla wielu z nas jest dość dyskusyjna. Najczęściej bowiem wynika ona z osobistych wierzeń i prywatnych doświadczeń. Oczywiście, oglądamy liczne filmy, zarówno te fabularne, jak i dokumentalne, pokazujące przypadki kontaktu z aniołami czy z innymi energiami zaświatowymi..

  Wielu z nas dopuszcza istnienie duchów, które mogą powracać do nas na ziemię, choć nie przez wszystkich są dostrzegane (panuje powszechne przekonanie, że z większą łatwością – poza osobami posiadającymi naturalną skłonność do wyczuwania energii z zaświatów – dostrzegają je dzieci oraz osoby starsze). Inni uznają istnienie egzorcyzmów, a więc domyślają się istnienia diabłów, które mogą wchodzić w ciała co bardziej wrażliwych śmiertelników (mówi się wtedy o tak zwanym opętaniu). Inni wierzą w swoje sny, w których pojawiają się bliskie, zmarłe już, osoby. Nawet jeżeli nie jest nam łatwo zaakceptować istnienie zaświatów i żyjących w nim bytów, może się okazać, że dopuszczamy którąś z form jego przejawiania się.

  Ci, którzy są przekonani o tym, że z zaświatami można nawiązać kontakt mogą albo próbować to zrobić, albo za wszelką cenę próbować się przed tym, z różnych przyczyn, chronić. Ci pragnący kontaktu z zaświatami, poszukują nie tylko teoretycznej wiedzy z zakresu transkomunikacji, ale przede wszystkim osób, które taki kontakt mogłyby dla nich nawiązać (może to być np. medium). Ci, którzy kontaktu za wszelką cenę pragną uniknąć, zaopatrują się w rozliczne talizmany, tarcze ochronne i tym podobne drobiazgi, szczególnie jeśli nadano im kształt krzyża. I jedni, i drudzy pomoc mogą znaleźć na różnorodnych stronach internetowych poświęconych kontaktom z zaświatami. Mogą także poszukać odpowiednich forów internetowych. Bez względu na to jednak czy chcemy ustrzec się transkomunikacji czy skorzystać z jej dobrodziejstw dobrze jest się skontaktować z osobą, która ma w tym doświadczenie.

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Tak, istnieją różne formy wróżb, w których wykorzystuje się kontakt z duchami lub twierdzi się, że pochodzą one od duchów zmarłych. Niektóre z tych praktyk obejmują:

  1. Spirytualizm: Spirytualizm to praktyka, która zakłada komunikację z duchami zmarłych. Spirytualiści wierzą, że duchy zmarłych osób mogą komunikować się z żywymi poprzez medium. Medium jest osobą, która twierdzi, że ma zdolność kontaktowania się z duchami i przekazywania ich wiadomości lub komunikatów. Sesje spirytualistyczne często odbywają się podczas tzw. seansów spirytystycznych.
  2. Tarot: Karty tarota często wykorzystywane są do wróżenia, a niektórzy wróżbici twierdzą, że ich interpretacje kart są inspirowane lub pochodzą od duchów przewodników lub duchów zmarłych. Warto jednak podkreślić, że tarot ma również aspekt psychologiczny i symboliczny.
  3. Ouija: Tablica Ouija to narzędzie wykorzystywane do prób komunikacji z duchami. Osoby uczestniczące w sesji na tablicy Ouija umieszczają swoje dłonie na wskaźniku lub kielichu i zadają pytania. Ruch wskaźnika lub kielicha na tablicy jest interpretowany jako odpowiedź od duchów.
  4. Konsultacje z medium: Niektóre medium oferują konsultacje, w których twierdzą, że są w stanie nawiązać kontakt z duchami zmarłych osób i przekazać wiadomości od nich.
  5. Przesłania od zmarłych: Wielu ludzi twierdzi, że otrzymuje przesłania lub znaki od swoich bliskich, którzy odeszli. Mogą to być sny, przypadkowe zdarzenia czy uczucia obecności bliskiej osoby.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Duchy i wróżby. Kontakt z zaświatami, Wróżby tarota

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.