4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy wrócić do Polski ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy warto wrócić do Polski ?

  Dylematy naszych emigrantów, których z roku na rok jest coraz więcej rosną w siłę wraz ze wzrostem długości pobytu na obczyźnie.

  Czy zostać za granicą ?

  Często w swoich zapytaniach pytacie mnie: czy i kiedy wrócić do Polski ? Czy powrót do kraju będzie dla was korzystny ? Czy może zostać za granicą na stałe a tam osiedlić się i założyć rodzinę ?Piszecie z takich krajów jak: Holandia, Niemcy, UK, Francja, Włochy, Irlandia, Brazylia, Kanada, Argentyna, Australia, Szwecja i oczywiście USA. Ogólnie piszecie z całego świata najczęściej z Londynu, Dublina i Chicago. Aby odpowiedzieć na wasze rozterki i niepewności muszę rozłożyć karty tarota.

  Kiedy wrócić do Polski ?

  Dzięki kartom mogę spojrzeć w waszą przyszłość i przesłać wam wróżbę na adres e-mail. Pomogłam już wielu osobom na emigracji wybrać właściwą drogę.

  Na prawdziwe wróżby zapraszam do siebie – Wróżka Otylia

  Decyzja o powrocie z emigracji zarobkowej do Polski to złożony proces, który zależy od wielu czynników i wymaga dokładnego przemyślenia. Oto kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji:

  1. Zasoby finansowe: Przemyśl swoją sytuację finansową. Czy masz oszczędności, które pozwolą ci na powrót i początkowe utrzymanie się w Polsce, szczególnie jeśli nie będziesz miała/miał pracy od razu po powrocie?
  2. Praca: Zastanów się nad swoimi możliwościami zatrudnienia w Polsce. Czy masz kwalifikacje i umiejętności, które są poszukiwane na lokalnym rynku pracy? Jeśli nie, to warto rozważyć, czy będziesz musiała/musiał podjąć dodatkowe szkolenia lub edukację.
  3. Warunki życia: Przemyśl, jakie warunki życia preferujesz i jakie masz oczekiwania co do życia w Polsce w porównaniu z emigracją. Czy jesteś gotowa/gotowy na zmiany w stylu życia?
  4. Rodzina i relacje: Jeśli masz rodzinę lub partnera/partnerkę, to ważne jest, abyście wspólnie omówili tę decyzję i zrozumieli, jakie będą jej skutki dla waszych relacji i życia rodzinnego.
  5. Kultura i integracja: Powrót do kraju rodzinnego może być związany z wyzwaniami związanymi z integracją społeczną i dostosowaniem się do rodzimej kultury. Czy jesteś gotowa/gotowy na takie wyzwania?
  6. Przyszłość: Zastanów się nad swoimi długoterminowymi planami i celami życiowymi. Jakie cele chcesz osiągnąć w Polsce i jakie kroki będą do tego potrzebne?
  7. Opieka zdrowotna i inne świadczenia: Upewnij się, że zrozumiesz, jakie są dostępne w Polsce świadczenia zdrowotne, ubezpieczenie społeczne i inne korzyści socjalne.
  8. Zwrot kosztów emigracji: W niektórych przypadkach można skorzystać z programów rządowych lub organizacji, które pomagają w powrocie do kraju rodzinnego. Warto sprawdzić, czy masz do nich dostęp.
  9. Kontakty społeczne: Przemyśl, jakie masz kontakty społeczne w Polsce i czy będziesz miała/miał wsparcie od rodziny i przyjaciół po powrocie.
  10. Długi i zobowiązania: Jeśli masz długi lub inne zobowiązania finansowe, to konieczne jest ustalenie planu spłaty po powrocie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy zostać za granicą na stałe czy wrócić do Polski ? Tarot online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.