4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby weselne

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżba weselna

  Wróżby weselne kojarzą nam się zwykle z tym, że podczas trwania wesela czynione są przeróżne zabawy we wróżby dla pary młodej. Otóż bardzo często jest troszkę inaczej.

  Weselne wróżby

  Często panna młoda na kilka tygodni przed ślubem zamawia u mnie wróżbę, stąd nazywam je „wróżbami weselnymi”. W takiej wróżbie Panna młoda pyta o to np: „jak uda się wesele”, „czy goście będą zadowoleni”, „kto nie pojawi się na weselu” czy po prostu przed obawą zamążpójścia panny młode pytają o to jak im się to życie po ślubie ułoży.

  Wróżby dla pary młodej

  Jeżeli jesteś w takiej sytuacji to zapraszam na wróżbę, która może okazać się też dobrym prezentem dla pary młodej (wróżba partnerska) czy na wieczór panieński.

  Zapraszam na wróżby miłosne z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżby weselne to tradycyjne zabawy i zwyczaje związane z uroczystościami ślubnymi. Oto kilka przykładów popularnych wróżb weselnych:

  1. Buty na talerzu: Para młoda zdejmuje buty i umieszcza je na talerzu. Goście wybierają, którą parę butów chcą przynieść do ołtarza. Buty symbolizują przyszłe losy – jeśli goście wybiorą buty panny młodej, będzie to oznaczać szczęśliwe małżeństwo.
  2. Ściskanie kija chleba: Kij chleba jest ściskany przez parę młodą. Jeśli im się uda, oznacza to, że będą razem dobrze współpracować w małżeństwie.
  3. Licytacja bukietu panny młodej: Panna młoda rzuca bukiet, a panie ścigają się, aby go złapać. Ta, która złapie bukiet, ma przewidywane kolejne wzięcie ślubu.
  4. Rzut kołem samochodu: Para młoda rzuca monetę przez tylną szybę samochodu po ślubie. Jeśli moneta trafi w koło, oznacza to szczęście w małżeństwie.
  5. Gwoździe i młotek: Para młoda jest poproszona o wbicie gwoździa w deski. Jeśli im się to uda bez problemów, oznacza to trwałość małżeństwa.
  6. Wróżby kart tarota: Niektóre pary decydują się na wróżby, w których wróżbita korzysta z kart tarota, aby przewidzieć przyszłość małżeństwa.
  7. Kapelusz panny młodej: Panna młoda nosi na sobie kapelusz, a panowie składają w niej pieniądze. Jeśli suma zbierających osiągnie określony próg, panna młoda musi nosić kapelusz przez całą imprezę weselną.
  8. Wyszukiwanie obrączek w torcie: Para młoda umieszcza obrączki wewnątrz tortu weselnego. Goście próbują odnaleźć obrączki, a ten, kto je znajdzie, ma przewidziane szczęście.
  9. Wieszanie kłódki z wyrytym imieniem: Panna młoda i pan młody zawieszają kłódkę z wyrytymi imionami na specjalnej konstrukcji. To ma symbolizować ich związek i trwałość małżeństwa.
  10. Znalezienie ślubnego szczęścia: Para młoda ukrywa różne symbole szczęścia, takie jak cztery listki koniczyny lub monety, a goście próbują je odnaleźć.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby weselne czyli wróżby miłosne na temat wesela

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.