4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy mam wrócić do Polski ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy wrócić do ojczyzny ?

  Od kilkunastu lat mieszkam poza Polską. Jestem zmęczona życiem w obcym kraju. Liczę na więcej, a zatem co robić – czy wrócić do Polski? Czy mam wrócić do Polski? Czego spodziewać się po życiu w Polsce? Czego oczekiwać, jak żyć w Polsce? Tego nie dowiesz się, jeżeli nie sprawdzisz samodzielnie.

  Czy znajdę pracę w Polsce ?

  Mam spore doświadczenie zawodowe i duże osiągnięcia także w takich poradach. Zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu, a moje porady na pewno będą cennym drogowskazem i podpowiedzią dla każdego człowieka, który czuje się osamotniony i któremu brakuje wsparcia.

  Jak mi się ułoży po powrocie z zagranicy ?

  Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, porady, a także zaufać mi. Każdy powierzony mi sekret takim sekretem pozostaje. A zadowolony klient zawsze zadowolonym klientem pozostaje. Dlatego koniecznie skontaktujcie się ze mną, a moja rada wskaże drogę i rozwiązanie. Sprawdzajcie koniecznie.

  Na dobry tarot online zapraszam do siebie – Wróżka Otylia

  Przed powrotem z emigracji do Polski istnieje wiele rzeczy do rozważenia, ponieważ to zdecydowanie duże życiowe przejście. Oto kilka kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę:

  1. Plan finansowy: Upewnij się, że masz wystarczająco oszczędności, aby zapewnić sobie początkową stabilność po powrocie. Zastanów się nad kosztami zakwaterowania, codziennymi wydatkami, ubezpieczeniem zdrowotnym i ewentualnymi długami.
  2. Praca: Znalezienie pracy może być jednym z najważniejszych aspektów powrotu. Zastanów się nad tym, czy masz już pracę w Polsce lub będziesz musiał/a szukać nowej. Przygotuj aktualne CV i listy motywacyjne.
  3. Mieszkanie: Sprawdź, czy będziesz potrzebować nowego miejsca do zamieszkania lub czy możesz wrócić do swojego poprzedniego mieszkania. Upewnij się, że masz plan w związku z zakwaterowaniem.
  4. Edukacja: Jeśli masz dzieci, to musisz rozważyć ich edukację. Przyjrzyj się systemowi edukacyjnemu w Polsce, dostępności szkół i ewentualnym różnicom między systemem w kraju, z którego wracasz.
  5. Opieka zdrowotna: Upewnij się, że masz dostęp do opieki zdrowotnej w Polsce. Rozważ opcje ubezpieczenia zdrowotnego i zarejestruj się w systemie zdrowia.
  6. Język: Przywrócenie biegłości w języku ojczystym może zająć trochę czasu, jeśli byłeś/aś długo na emigracji. Przygotuj się na to, że początkowo może być to wyzwanie.
  7. Kontakty towarzyskie: Zastanów się nad tym, jakie masz kontakty towarzyskie w Polsce i jak chcesz utrzymywać te relacje.
  8. Prawne kwestie: Jeśli masz zaległości prawne, takie jak długi czy nieuregulowane zobowiązania, zająć się nimi przed powrotem.
  9. Kultura i aklimatyzacja: Przygotuj się na kulturową aklimatyzację i dostosowanie się do zmian w codziennym życiu w Polsce. Rozważ, jakie kwestie kulturowe mogą mieć wpływ na Twoje codzienne doświadczenia.
  10. Wsparcie psychologiczne: Emocjonalny aspekt powrotu może być trudny. Rozważ, czy potrzebujesz wsparcia psychologicznego, aby pomóc Ci poradzić sobie z tym procesem.
  11. Cele i plany: Zastanów się nad swoimi celami i planami w związku z powrotem. Co chcesz osiągnąć i jakie zmiany chciałbyś/z chciałabyś wprowadzić w swoim życiu po powrocie?
  12. Budżet i plan finansowy: Przygotuj budżet i plan finansowy na czas po powrocie. Określ swoje priorytety finansowe i śledź wydatki.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy mam wrócić do Polski ? Tarot online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.