4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Na czym się skupić

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Na czym się skupić w życiu ?

  Przychodzą w życiu każdego człowieka takie momenty w których zastanawia się on gdzie zmierza jego życie i co go czeka. Tzw. martwy punkt w którym się znajdujemy sprawia, że zastanawiamy się na czym w swoim życiu mamy się skupić ?

  Czym się zająć najpierw ?

  Staramy się wartościować rzeczy w swoim życiu tak, aby zajmować się tylko albo głównie tymi najbardziej nas interesującymi. Dzięki mojej wróżbie moi klienci bardzo często układają sobie w głowie wszystkie bieżące sprawy i łatwiej jest im wyruszyć do walki z codziennością.

  Czy wróżba mi pomoże ?

  Dzięki wróżbom z kart tarota jestem w stanie przepowiedzieć przyszłość z dość dużą dokładnością. Jeżeli choć troszkę udało mi się przekonać Cię, że mogę Ci pomóc to zapraszam. Jeżeli nie, to życzę Ci szczerze powodzenia w życiu.

  Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia

  Wartościowe życie może być subiektywnym pojęciem, ale istnieje wiele aspektów, na których można się skupić, aby uczynić życie bardziej satysfakcjonującym i pełnym znaczenia. Oto kilka obszarów, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Zdrowie i dobre samopoczucie: Dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne jest kluczowe dla wartościowego życia. Regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i odpowiednia ilość snu mogą wpłynąć pozytywnie na samopoczucie.
  2. Relacje interpersonalne: Bliskie relacje z rodziną i przyjaciółmi są fundamentem wartościowego życia. Inwestowanie czasu i uwagi w te relacje może przynosić wiele radości.
  3. Rozwój osobisty: Stałe dążenie do rozwoju i doskonalenia siebie może sprawić, że życie staje się bardziej satysfakcjonujące. To może obejmować zarówno rozwijanie umiejętności zawodowych, jak i duchowy rozwój.
  4. Pasje i zainteresowania: Odkrywanie i rozwijanie pasji i zainteresowań może wzbogacić życie. To może być sztuka, muzyka, podróże, sporty, gotowanie czy wiele innych.
  5. Cel życiowy: Dążenie do zrozumienia swojego celu w życiu i realizowanie go może nadać życiu sens i wartość. To może być związane z pracą zawodową, działalnością społeczną, czy działaniami na rzecz innych.
  6. Działalność charytatywna i społeczna: Pomaganie innym i angażowanie się w działalność charytatywną może przynosić ogromne poczucie spełnienia.
  7. Akceptacja i wdzięczność: Akceptowanie siebie i swojego życia, a także praktykowanie wdzięczności za to, co się ma, może wpłynąć na poziom zadowolenia z życia.
  8. Nowe doświadczenia: Otwieranie się na nowe doświadczenia i wyzwania może przynosić nowe perspektywy i wrażenia, które wzbogacają życie.
  9. Wartości i etyka: Życie zgodne z własnymi wartościami i etyką może sprawić, że poczujesz się bardziej spełniony i autentyczny.
  10. Równowaga: Dążenie do równowagi między różnymi aspektami życia jest kluczowe. Unikaj nadmiernego poświęcania się jednemu obszarowi kosztem innych.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Na czym się skupić w życiu ? – Wróżba online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.