4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby online dla matek

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby dla matek – czy dobrze wychowam dzieci?

  Wszystkie mamy pragną uchronić swoje pociechy przed bolesnymi doświadczeniami. Są obowiązkowe i odpowiedzialne. Starają się bardzo dobrze wychować swoje dzieci.Radzą sobie nie tylko z wychowaniem dzieci, ale także z obowiązkami zawodowymi.

  Czy będę dobrą matką ?

  Muszą uważać, żeby nie być dla nich zbyt mocno surowe, bo wtedy mogą stłamsić ich osobowość. W wychowaniu dzieci ważna jest konsekwencja, pracowitość, nawiązanie dobrych relacji z dziećmi. Pamiętaj, że jeśli wychowujesz dziecko bezstresowo, uzależniasz je od siebie. Podejmujesz za nie decyzje, dbasz o wszystkie jego potrzeby. Kiedy podrośnie, nie będzie umiało zmierzyć się ze stresem i z porażką, bo przecież rodzice oszczędzali mu takich przeżyć.

  Czy dobrze wychowam dziecko ?

  Taki kilkulatek jest nieporadny, mniej odpowiedzialny i mało wrażliwy, bo skoncentrowany tylko na sobie. Kiedy idzie do szkoły, nagle okazuje się, że nie jest ani mądrzejszy, ani ładniejszy od innych dzieci. Nikt go nie wyróżnia, nie znajduje się w centrum uwagi, czuje się źle w takiej nowej dla siebie sytuacji. Wtedy mogą się pojawić problemy i niechęć do szkoły. Wybierzmy się do wróżki, jednak to nie ona wychowa nasze dziecko. Wysłuchajmy jej porad, ale to my decydujemy.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Bycie dobrą matką to wyjątkowe wyzwanie i doświadczenie, które różni się dla każdej kobiety i jest związane z jej własnymi wartościami, przekonaniami i sytuacją życiową. Oto kilka ogólnych wskazówek, które mogą pomóc w byciu dobrą matką:

  1. Miłość i wsparcie: Dla dziecka najważniejsza jest miłość i wsparcie matki. Daj swojemu dziecku odczuć, że jest kochane i ważne.
  2. Zrozumienie i cierpliwość: Dzieci uczą się na błędach, dlatego bądź cierpliwa i zrozumiała wobec swojego dziecka. Pozwól mu eksplorować świat i rozwijać się.
  3. Jasne zasady i konsekwencja: Ustanów jasne zasady i konsekwentnie trzymaj się ich. Dzieci potrzebują granic, aby poczuć się bezpiecznie.
  4. Dbałość o zdrowie: Zapewnij swojemu dziecku zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i regularne wizyty u lekarza. Pamiętaj także o higienie i bezpieczeństwie.
  5. Komunikacja: Rozmawiaj z dzieckiem i słuchaj jego myśli i uczuć. Ważne jest, aby stworzyć otwarty klimat, w którym dziecko czuje się swobodnie wyrażać.
  6. Wspólna aktywność: Spędzaj czas razem z dzieckiem, angażując się w wspólne zabawy, czytanie książek i rozmowy. To buduje więź emocjonalną.
  7. Wzorzec zachowań: Pamiętaj, że dzieci uczą się przez obserwację. Bądź dobrym wzorcem zachowań i wartości, które chciałabyś/chciałbyś przekazać swojemu dziecku.
  8. Samodzielność: Ucz swoje dziecko samodzielności i odpowiedzialności. Daj mu szansę na podejmowanie małych decyzji i rozwiązywanie problemów.
  9. Edukacja: Zainteresuj się edukacją swojego dziecka i wspieraj je w nauce. Pomóż mu rozwijać zainteresowania i pasje.
  10. Równowaga: Pamiętaj o dbaniu o swoją własną równowagę i dobre samopoczucie. Zdrowa i zadowolona matka może lepiej dbać o swoje dziecko.
  11. Wsparcie społeczne: Szukaj wsparcia rodziny, przyjaciół i innych matek. Wspólna wymiana doświadczeń i wsparcie mogą być bardzo cenne.
  12. Akceptacja: Akceptuj swoje dziecko takim, jakie jest, z jego mocnymi i słabymi stronami. To buduje poczucie wartości i pewności siebie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby dla matek online – czy dobrze wychowam dzieci ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.