4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Dopasowanie partnerskie

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy pasujemy do siebie ?

  Chcesz wiedzieć czy Pasujecie do siebie ? Czy Twój partner będzie takim na całe życie ?

  Dopasowanie partnerów

  A może zastanawiasz się czy Twój partner jest w stosunku co do Ciebie uczciwy ? Czy zdradza ? A może coś ukrywa ? Czy to prawdziwa miłość ? Czy wyznania miłosne są prawdziwe ? Czy kryzys, problemy w związku ustąpią ? Czy nowo poznany partner okaże się partnerem na całe życie ? Czy będziecie mieli razem dzieci ? Czy i kiedy wyjdziecie za mąż ?

  Dopasowanie partnerskie data urodzenia

  Tarot rozwieje wasze wątpliwości, wskaże opcje jakie macie przed sobą oraz pokaże drogi, którymi będziecie podążać. Tarot w połączeniu z numerologią posiada niesamowitą moc. Wystarczy mi, że podasz wasze imiona oraz daty urodzenia a ja zapytam się kart o waszą przyszłość oraz sprawdzę dopasowanie partnerskie za pomocą numerologii. Tarot doradza w sprawach sercowych, często wręcz taka wróżba potrafi sprawić, że popatrzysz na swój los z całkiem innej perspektywy.

  Data urodzenia dopasowanie – Wróżka Otylia – dopasowanie datami urodzenia

  Dopasowanie partnerskie to kluczowy element udanej relacji. Oto podstawowe elementy, które wpływają na dopasowanie partnerskie:

  1. Wspólne wartości: Wspólne wartości stanowią fundament udanej relacji. Partnerzy powinni mieć podobne przekonania i cele życiowe, aby uniknąć konfliktów wartości.
  2. Komunikacja: Otwarta, szczerze i szanująca komunikacja jest kluczowym elementem w każdym związku. Partnerzy powinni umieć rozmawiać o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach.
  3. Zrozumienie i empatia: Umiejętność zrozumienia i empatii wobec partnera jest ważna. To pomaga w budowaniu bliższej więzi i rozwiązywaniu konfliktów.
  4. Wspólny cel: Posiadanie wspólnych celów i planów na przyszłość może umocnić więź między partnerami.
  5. Wspólna pasja i zainteresowania: Dzielenie wspólnych zainteresowań i pasji pomaga w tworzeniu silnej więzi emocjonalnej.
  6. Chemia i przyciąganie: Choć nie jest to jedyny czynnik decydujący, chemia i przyciąganie między partnerami są ważne.
  7. Wierność i lojalność: Wierność i lojalność są fundamentem zaufania w związku. Partnerzy powinni być wiarygodni i dotrzymywać obietnic.
  8. Równowaga: Równowaga między życiem osobistym a życiem partnerskim jest ważna. Partnerzy powinni dbać o swoje indywidualne potrzeby i interesy.
  9. Akceptacja wad i zalet: Akceptowanie siebie nawzajem takimi, jakimi jesteście, z wadami i zaletami, to ważny element dopasowania partnerskiego.
  10. Zarządzanie konfliktami: Umiejętność rozwiązywania konfliktów w sposób konstruktywny i szanujący jest kluczowa w utrzymaniu zdrowej relacji.
  11. Podobny poziom zaangażowania: Ważne jest, aby obie strony były na podobnym poziomie zaangażowania w związek.
  12. Wzajemne wsparcie: Wspieranie siebie nawzajem w trudnych chwilach to istotny element udanej relacji.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Dopasowanie partnerskie imiona, miłosne, daty miłości, urodzenia, wróżka, miłość

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.