4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby dla biznesmenów

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby dla biznesu

  Istotnym elementem na polu zawodowym, jest współpraca z ludźmi, budowanie zespołów i skupianie wokół siebie ludzi dzielących nasze pasje i wizje, którzy równolegle realizują się i budują swój sukces osobisty w naszej firmie.

  Wróżby na biznes

  Atmosfera i pozytywni ludzie, którzy otaczają nas w pracy, to szalenie ważna sprawa. Druga rzecz to pomysł na biznes oraz ciężka praca. I na tym trzeba budować własny biznes. Polska jest krajem wielu możliwości. Mniejsze gospodarki od naszej, takie jak np. Portugalia, która obecnie przeżywa kryzys, czy Czechy, mają wsparcie swoich rządów w przeciwieństwie do naszego kraju, i dlatego osiągnęły większy sukces.

  Wróżenie biznesowe

  Mimo wszystko, mimo kryzysu i problemów, mimo braku wiary i chwil zwątpienia, warto skupić się na założeniu własnej działalności, pracy, relacjach ze współpracownikami i dążeniu do sukcesu. Posłuchajmy porad wróżki, odpowiedzmy na jej pytania, zadajmy nasze pytania, zastanówmy sięsami, porozmawiajmy z rodziną i przyjaciółmi i podejmujmy nasze własne, przemyślane, mądre decyzje. Sukcesów życzę w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżby mogą być rozrywką lub źródłem inspiracji dla niektórych osób, w tym dla biznesmenów, ale ważne jest, aby podchodzić do nich z umiarem i zdrowym sceptycyzmem. Wróżby to metody przewidywania przyszłości lub uzyskiwania wskazówek w życiu, które nie mają naukowego podstawy. Oto kilka rodzajów wróżb, które niektórzy ludzie wykorzystują w kontekście biznesu:

  1. Astrologia biznesowa: Astrologia biznesowa to próba przewidzenia tendencje biznesowe na podstawie położenia planet i gwiazd w danym momencie. Osoby, które wierzą w astrologię biznesową, mogą korzystać z horoskopów, aby uzyskać wskazówki dotyczące inwestycji, podejmowania decyzji biznesowych lub wyboru odpowiedniego momentu na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia.
  2. Tarot biznesowy: Tarot biznesowy wykorzystuje talie kart Tarota do przewidywania przyszłych wydarzeń związanych z biznesem. Osoby praktykujące tarot biznesowy mogą przeprowadzać konsultacje, aby uzyskać wskazówki dotyczące strategii biznesowej lub oceny ryzyka.
  3. Chiromancja biznesowa: Chiromancja biznesowa, czyli czytanie z dłoni, to próba przewidzenia przyszłych sukcesów lub wyzwań w biznesie na podstawie analizy linii i znaków na dłoniach. Osoby, które wierzą w chiromancję biznesową, mogą korzystać z niej jako źródła motywacji i samooceny.
  4. Numerologia biznesowa: Numerologia biznesowa opiera się na przekonaniu, że liczby mają wpływ na nasze życie, w tym na sukcesy biznesowe. Osoby wierzące w numerologię biznesową mogą analizować liczby związane z datami ważnych wydarzeń biznesowych lub nazwami firm.
  5. Karty aniołów: Niektórzy ludzie korzystają z kart aniołów, aby uzyskać duchowe wsparcie i wskazówki w biznesie. Karty te zawierają pozytywne afirmacje i porady, które mają pomóc w podejmowaniu decyzji i pokonywaniu przeszkód.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby dla biznesmenów – czy biznes się uda ? Wróżby online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.