4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Odrzuć swoje oczekiwania

  Jeżeli w twojej wyobraźni pojawiła się wizja dotycząca relacji z teściową, lepiej ją porzuć. To, co Was połączyło prawdopodobnie nigdy nie będzie taki, jakbyś to planowała, a oczekiwania rodzą rozczarowanie. Jeśli zaakceptujesz prawdziwy stan rzeczy łatwiej będzie o zrozumienie.

  Bycie stanowczym

  Gdy teściowa robi na złość...

  Może kobieta raz czy drugi poczuje się urażona, ale czy to aż tak wielka tragedia? Jasne, że walka ta nie będzie walką łatwą, a teściowa może zacząć udawać pokrzywdzoną czy nawet spróbuje, trzaskania drzwiami, wrzasków i szlochania. Po kilku takich wybuchach złości, zrozumie jednak, że jesteś osobą, która pozostanie nieugięta i w pewnych kwestiach nie będziesz się jej podporządkowywać.

  Nie próbuj jej na siłę do siebie przekonać

  Nie warto naginać karku do ziemi, aby zdobyć akceptację teściowej. To naturalne, że każdy rozumie innych na swój specyficzny sposób i to, co podoba się tobie, nie musi odpowiadać teściowej. I odwrotnie. Jeśli zrozumiesz, że wcale nie musisz się naginać do jej wyobrażeń, będzie ci łatwiej o zawalczyć o swoje.

  Nie próbuj udawać niczego

  Bądź uprzejma na tyle, na ile pozwalają wasze relacje. Jednak nie udawaj  przed nią, czy przed rodziną silnej sympatii, której nie ma. Nawet jeżeli wykonujesz różne działania aby ocieplić Wasze relacje, ale nie ma w nich uczciwości, to prawdopodobnie ona i tak odczuje, że nie robisz tego ponieważ tak czujesz.

  W nosie mniej krytykę

  Nie traktuj poważnie tego, co ma w zwyczaju mówić o tobie twoja teściowa. Chyba że rzeczywiście jej słowa mogą być prawdą, jednak nigdy nie są złośliwe! Wtedy przyjrzyj się temu, co ona mówi i zweryfikuj. Natomiast wszelkie nieuzasadnione złośliwości i bezsensowne uwagi odpuszczaj i zapominaj o nich. Jest duże ryzyko, że w ten sposób z nią nie wygrasz.

  Przemyśl własną rolę

  Spójrz na wasze relacje z trochę innej strony, obiektywnie odpowiedz sobie na pytanie, czy nie jest jednak tak, że w jakiś sposób celowo nie próbujesz rozdrażnić swojej teściowej, zrobić jej na złość. Być może bez świadomości robisz takie rzeczy, które prowokują ją do pewnych zachowań.

  Minimalna dawka empatii

  Dzięki porządnej dawce empatii możesz zrozumieć punkt widzenia teściowej. Ona również ma swoje marzenia, nadzieje czy lęki, które związane są z jej dzieckiem (te plany związek mają również z Tobą). Próba zastanowienia się, z czego wynikają jej działania i intencje, sprawi, że łatwiej będzie obiektywnie ocenić sytuację i być może także nieco łagodniej zareagować na pewne niedogodności.

  Asertywność

  Czasem trudno powiedzieć teściowej, że to, co mówi lub robi wcale Ci nie odpowiada, ale ustanowienie konkretnych granic w relacjach tak, by nie być wiecznie złą lub niegrzeczną, jest konieczne. To ułatwi wasze dalsze wspólne życie.

  Nie spełniaj jej zachcianek

  Nie dawaj sobą rządzić. Ona chciałaby, żebyś robiła wszystko pod jej dyktando: gotować masz w ten sposób, a dbać o dzieci wedle jej pomysłu. Nie! Pokaż jej wyraźnie, że to Twoje życie i ty tutaj ustalasz zasady. Mów co czujesz i myślisz i daj do zrozumienia, że jesteś dorosłą, świadomą kobietą, która zawsze działa tak, jak chce i lubi.

  Zdrowy egoizm

  Miej na uwadze głównie swoje dobro. Jeśli teściowa za bardzo ingeruje w wasze życie, masz prawo do postawienia granicy. Jeśli nie czujesz potrzeby wybierania się na spotkanie z rodziną męża kolejny raz w tym miesiącu, nie pozwól sobie na wyrzuty sumienia.

  Częste wizyty teściowej

  Podczas gdy teściowa pojawia się w Waszym domy zbyt często a przy tym zawsze wywiązuje się konflikt – istnieje jedna opcja. Za każdym razem, kiedy ona zjawi się bez uprzedzenia – po prostu powiedz, że nie masz czasu na wizytę, ponieważ masz inne plany. Ubierz się i wyjdź z domu, chociażby na chwilę, ale ją wypraszając. W końcu zrozumie, że lepiej najpierw skonsultować się z Wami, niż przyjeżdżać i zaraz wracać do domu.

  Nawet nie próbuj zniżać się do jej poziomu

  Jeśli trafi się tobie naprawdę nieprzyjemna i męcząca teściowa, nie powtarzaj nigdy jej metod postępowania. Nawet jeżeli masz ochotę odegrać się za wszystko, co ona tobie zrobiła, odpuść. Obojętna postawa pozwoli uniknąć niepotrzebnego dramatu, który zapewne szybko obiegnie całą rodzinę.

  Trzymaj nerwy na wodzy

  Nie wybuchaj złością, nie krzycz, nie podnoś głosu. Rób wszystko z uśmiechem na ustach, powoli i stanowczo – do celu. Udowodnij jej, że jesteś dorosła emocjonalnie, pokonaj ją jej własną bronią.

  Szczerze porozmawiaj ze swoim partnerem

  Spraw by zainteresował się sprawą i konfliktem. Jego ingerencja może okazać się bardzo istotny i pomóc szybciej dojść Wam do porozumienia. Poza tym warto, aby przedstawił swój punkt widzenia – dzięki temu będziesz wiedziała czy możesz na niego liczyć.

  Nie angażuj swojej osoby w konflikt małżonka

  Stwórz grupę wsparcia przeciw teściowej (siostra, przyjaciółka), jednak nigdy w osobie męża! On dla swojej matki zawsze będzie ukochanym dzieckiem i istnieje prawdopodobieństwo, że w jego oczach mama pozostanie najlepszą osobą na świecie. Nie zachęcaj go do tego, aby źle myślał i mówił o matce i nie przekazuj mu swoich wyjątkowo negatywnych emocji wobec niej. Takie zachowanie grozi tym, że w Waszym małżeństwie powstaną niepotrzebne awantury i konflikty.

  Pozytywna rzecz

  Nie zapominaj, że teściowej zawdzięczasz przynajmniej jedną dobrą rzecz — Twojego ukochanego faceta. Ona go wychowała, uczyła go wszystkiego i jeśli trafił się tobie naprawdę porządny facet, wspomnij teściowej, jak dobrze dała sobie radę jako matka. Takie zwrócenie uwagi na to, że świetnie wywiązała się z rodzicielskiego obowiązku może przełamać między wami lody.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Gdy teściowa robi na złość…

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.