4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy poprawi się stan mojego zdrowia

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy poprawi się stan mojego zdrowia ? Porady wróżki

  Zdrowie jest najważniejsze. Może brzmi to nieco banalnie, jednak bez dobrego zdrowia, samopoczucia i sił fizycznych i psychicznych nie możemy zmagać się z codziennością, dbać o siebie, innych, karierę zawodową. Dobrego zdrowia potrzebujemy sami i nasi bliscy także bez dobrego zdrowia nie będą cieszyć się z życia i tego, co ono ze sobą niesie.

  Mój stan zdrowia

  Czy poprawi się stan mojego zdrowia? Czy będę cieszyła się zdrowiem do końca życia? Czy będę jeszcze zdrowy? Takie pytania są naturalne, ponieważ dobre zdrowie to podstawa do wszystkiego.Moje wróżby bardzo trafnie określają obecny stan zdrowia osoby o nie pytającej, a także potrafią udzielić cennych podpowiedzi w kwestii zdrowia rodziny. Zachęcam do konsultacji ze mną, pomogłam licznym osobom, postaram się pomóc także Pani czy Panu w kwestii pytań o zdrowie, siły fizyczne, odzyskanie zdrowia. Szczera, uczciwa rozmowa pomoże Pani lub Panu wyjaśnić zagadnienia dotyczące zdrowia i jego stanu. Jeszcze raz zapraszam do rozmowy. Moje podpowiedzi na pewno będą dla Pani lub Pana korzystne.

  Zobacz co na to karty dobrej wróżki – Wróżka Otylia

  Zrozumienie, czy Twój partner Cię zdradza, może być trudne i delikatne, ponieważ każda sytuacja jest inna, a ostateczna pewność może być trudna do osiągnięcia bez konkretnych dowodów. Jednak istnieją pewne zachowania i znaki, które mogą sugerować, że Twój partner jest niewierny. Poniżej znajduje się lista takich sygnałów, ale pamiętaj, że pojedynczy sygnał niekoniecznie oznacza zdradę, a interpretacja zachowań zależy od kontekstu:

  1. Zmiana w intymności: Jeśli nagle zauważasz znaczący spadek w intymności między wami, to może być sygnałem problemów w związku.
  2. Troska o wygląd: Nagła zmiana w trosce o wygląd, częstsze wizyty u fryzjera, nowa garderoba czy dbanie o sylwetkę mogą sugerować, że partner próbuje zaimponować komuś innemu.
  3. Brak dostępu do telefonu lub komputera: Jeśli partner zaczyna zabezpieczać swoje urządzenia lub staje się bardziej tajemniczy wobec korzystania z telefonu lub komputera, może to wywołać podejrzenia.
  4. Częste opuszczanie domu: Jeśli partner zaczyna wychodzić z domu częściej niż zwykle i ma niespodziewane opóźnienia, może to budzić niepokój.
  5. Zmiana w komunikacji: Jeśli zmienia się sposób, w jaki partner z Tobą rozmawia lub unika trudnych tematów, może to być sygnałem problemów w związku.
  6. Nadmierna obrona: Jeśli partner nagle staje się nadmiernie obronny lub agresywny w odpowiedzi na Twoje pytania lub sugestie o zdradzie, może to budzić podejrzenia.
  7. Brak zainteresowania Twoim życiem: Jeśli partner wydaje się przestać być zainteresowany Twoim życiem i sprawami, które Cię dotyczą, może to sugerować odwracanie uwagi od związku.
  8. Opowieści o spotkaniach z nowymi osobami: Jeśli partner często opowiada o spotkaniach z nowymi znajomymi, których nie przedstawia Ci, to może wzbudzać podejrzenia.
  9. Instynkty: Czasem nasze intuicje i instynkty mogą sugerować, że coś jest nie tak. Warto uważnie słuchać swojego wewnętrznego głosu, ale pamiętaj, że instynkty nie są zawsze pewne.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy poprawi się stan mojego zdrowia ? Porady wróżki Otylii

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

  Pani Marzena


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.