4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on mnie zdradził ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy on mnie zdradził ?

  Czy on mnie zdradził? Czy ona mnie zdradziła? A może jest mi wierny, wierna? Kto to wie… Może wróżka zna odpowiedź na nasze wątpliwości. Spróbujmy.

  Czy ona mnie zdradza ?

  Dobra wróżka dba o komfort psychiczny klientów i rozmawia spokojnie z nią lub nim o przyszłości. Wróżba z kart tarota jest interesująca, tajemnicza i daje szansę dłuższej rozmowy z wróżką. Czas spędzony podczas takiej formy wróżenia jest niezapomniany, interesujący i intrygujący. Gorąco polecam taki seans i spotkanie z wróżką. Warto zdecydować się na taką wizytę i lepsze poznanie siebie, swoich cech psychicznych i predyspozycji. Skorzystajcie z takiego seansu.

  Czy on mnie zdradza ?

  A wtedy dowiecie się o uczuciach i intencjach innych osób. Wróżba to terapia, a każda terapia musi przebiegać powoli, bez stresu, bez pośpiechu. Wróżbą należy się rozkoszować, poznawać ją powoli, mieć na nią czas. Wróżba to coś miłego i sympatycznego, dającego nadzieję, trochę czasu na refleksję, także chwilę rozrywki. Wróżba to baśń, ale baśń podszyta prawdą. Gorąca polecane i godne skorzystania. A przede wszystkim zadbajmy o drugą osobę, kochajmy ją lub jego, mówmy o naszych uczuciach, a wtedy na pewno nikomu zdrada nawet nie pojawi się w myślach.

  Zdrada – wróżby – Wróżka Otylia

  Zapobieganie zdradzie w związku to ważne wyzwanie. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w budowaniu zaufania i utrzymaniu zdrowej relacji:

  1. Otwarta komunikacja: Szczera i otwarta komunikacja jest kluczowa w każdym związku. Rozmawiajcie o swoich uczuciach, potrzebach, obawach i oczekiwaniach. Ważne jest, aby wiedzieć, że możecie ze sobą rozmawiać na każdy temat.
  2. Wspólne cele: Rozważcie, jakie cele macie jako para. Wspólny plan na przyszłość może wzmacniać więź między wami.
  3. Zrozumienie potrzeb: Rozumienie i akceptacja potrzeb każdej strony to klucz do budowania zaufania. Starajcie się spełniać siebie nawzajem.
  4. Wierność: Wierność i lojalność to podstawy zdrowego związku. Obie strony powinny być wiarygodne i dotrzymywać obietnic.
  5. Zrozumienie przyczyn zdrady: Jeśli w przeszłości doszło do zdrady, ważne jest, aby zrozumieć przyczyny tego zachowania. Terapia par może pomóc w rozwiązaniu problemów i budowaniu zaufania.
  6. Praca nad intymnością: Intymność emocjonalna i fizyczna jest ważna w każdym związku. Dbać o nią, to inwestować w związek.
  7. Utrzymywanie życia towarzyskiego: Dbanie o życie towarzyskie pozwala na budowanie więzi z innymi ludźmi, co może pomóc w zaspokojeniu potrzeb społecznych i emocjonalnych.
  8. Akceptacja wad i zalet: Nikt nie jest doskonały. Ważne jest, aby akceptować siebie nawzajem takimi, jakimi jesteście, z wadami i zaletami.
  9. Terapia par: Jeśli macie trudności w związku, warto rozważyć terapię par. Terapeuta może pomóc w identyfikowaniu problemów i udzielać narzędzi do ich rozwiązania.
  10. Wspólne rozwiązanie konfliktów: Uczcie się rozwiązywać konflikty w sposób konstruktywny, bez uciekania się do zdrady jako formy ucieczki.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on mnie zdradził ? Zdrada Horoskop, wróżby, tarot

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  " Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.