4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Słynna wróżka

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Słynne wróżki

  Jedną ze słynnych wróżek była Kassandra. Wielokrotnie pojawiała się w antycznych tragediach. Była to postać zgoła nieszczęśliwa. Nikt nie chciał uwierzyć w to, co mówi, nawet jej najbliżsi ludzie z rodziny.

  W Kassandrze zakochał się Apollo i w darze miłości ofiarował jej umiejętność wieszczenia. Kassandra nie odwzajemniała jego uczuć. Apollo obrócił dar wieszczenia w jej największe przekleństwo. Widziała tragiczną w skutkach przyszłość, ale i nie mogła nikogo przed nią przestrzec, gdyż nikt nie dawał wiary jej słowom.

  Być może, gdyby było inaczej, gdyby Apollo jej nie przeklął i jej wróżby były traktowane z należytym zaufaniem, Troja by nie upadła. Kassandra jest postacią tragiczną, a dar wróżenia przyniósł jej tylko cierpienie. Obecnie znaną polską wróżką jest Aida, z pochodzenia Ormianka, z wyboru Polka, która pochodzi z rodziny zainteresowanej wróżeniem i wróżbiarstwem. Jej babcia wróżyła, mama wróżyła, teraz Aida kontynuuje rodzinne tradycje. To tylko dwie znane wróżki, oczywiście było ich znacznie, znacznie więcej.

  Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia

  Słynni prorocy to osoby, które w historii były uważane za przekazujące przepowiednie, wizje lub orędzia dotyczące przyszłości lub boskiej woli. Oto kilka przykładów słynnych proroków:

  1. Nostradamus (Michel de Nostredame): Francuski astrolog i wróżbita z XVI wieku, znany głównie z serii wierszy „Centurie,” w których zawarł przepowiednie na przyszłość.
  2. Prorok Daniel: Postać biblijna z Księgi Daniela Starego Testamentu, znana z wyjaśniania snów i przepowiadania przyszłości.
  3. Jezyk z Qumran: W miejscowości Qumran w okolicach Morza Martwego znaleziono starożytne manuskrypty, w tym tzw. „Zwój Przepowiedni”, który zawiera wizje przyszłości i apokaliptyczne przepowiednie.
  4. Prorok Muhammad: Założyciel islamu i autor Koranu, który zawiera nauki i przepowiednie.
  5. Prorok Edgar Cayce: Amerykański jasnowidz i uzdrowiciel, znany z przepowiadania przyszłości i diagnoz medycznych w transie hipnotycznym.
  6. Prorok Jan Chrzciciel: Postać biblijna, która przepowiadała przyjście Mesjasza i głosiła nawrócenie.
  7. Prorok Jeremiasz: Księga Jeremiasza Starego Testamentu zawiera przepowiednie i orędzia proroka Jeremiasza.
  8. Prorok Elijah (Elias): Postać biblijna, która przepowiadała wydarzenia i głosiła nauki religijne.
  9. Prorok Isaiah (Izajasz): Księga Izajasza Starego Testamentu zawiera przepowiednie i nauki proroka Izajasza.
  10. Prorok Ezechiel: Księga Ezechiela Starego Testamentu zawiera przepowiednie i wizje proroka Ezechiela.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Słynna wróżka – przykłady słynnych wróżek

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.