4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżka cyganka

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy wróżka to wyrocznia ? Wyrocznia online

  Do wyroczni zalicza się I-ching, delficka, wróżenie z fusów kawy, z kiełkującego nasiona, z ognia, ze skórki jabłka, z obrączki. Czy wróżka jest wyrocznią? Nie jest, na pewno jest profesjonalistką, ale do wyroczni bardzo jej daleko.

  Wyrocznia to nieuchronna przyszłość, Los który na nas spadnie znienacka. Takie przekonanie odnośnie przeznaczenia, które zawsze do nas wraca od zawsze było przedmiotem rozważań i dyskusji okultystów, badaczy tajemnic oraz zwyczajnych ludzi. Wyrocznia odpowiada tak lub nie, bez interpretacji i bardzo szczegółowych opisów.

  Obecnie istnieje przekonanie, że mamy wielki wpływ na nasza przyszłość, a wróżka jedynie naprowadza nas na kierunek działania. Wyrocznia historycznie była miejscem, w którym Apollo albo Jowisz udzielał odpowiedzi poprzez usta swego kapłana lub sługi na kłopotliwe, szczegółowe i trudne pytania swych wyznawców. Podsumowując, wróżka nie jest wyrocznią, nie odpowie na wszystkie pytania, nie ma w sobie boskiego pierwiastka. Jednak jest ważna, bo pomaga, odpowiada, poszukuje naszego ja razem z nami. Takie są jej zadania. Nie jest na pewno wyrocznią i nie możemy tego od niej oczekiwać.

  Wróżka cyganka – Wróżka Otylia

  Wyrocznie, znane również jako orakula lub świątynne proroctwa, były to miejsca lub osoby uważane za źródło boskiej mądrości i wiedzy. Wyrocznia pełniła rolę pośrednika między ludźmi a bogami, a osoba wygłaszająca proroctwa lub sam obiekt wyroczni uważani byli za posiadających zdolność odczytywania woli bogów lub przewidywania przyszłości.

  Najbardziej znanymi wyroczniami w starożytności były:

  1. Wyrocznia w Delfach: To jedna z najważniejszych i najbardziej znanych wyroczni starożytnej Grecji. W Delfach znajdowała się świątynia Apollina, gdzie kapłanice zwane pitiami wygłaszały proroctwa po konsultacjach z bóstwem. Proroctwa były zapisywane i interpretowane przez kapłanów.
  2. Wyrocznia w Dodonie: To jedna z najstarszych wyroczni w starożytnej Grecji. Wyrocznia w Dodonie była poświęcona Zeusowi, a proroctwa odczytywano na podstawie dźwięków wydawanych przez liście dębu lub przez rozgłaszacza wypowiadającego słowa wiatru.
  3. Wyrocznia w Delos: Miejsce kultu boga Apollina, gdzie proroctwa wydawane były na podstawie snów. Kapłani tłumaczyli sny w celu przekazania woli bogów.
  4. Wyrocznia w Ammonie: Miejsce kultu boga Amona w starożytnym Egipcie, gdzie proroctwa wygłaszane były przez kapłanów, którzy analizowali oznaki na ciele wielbłądów.
  5. Wyrocznia w Delfach Etiopskich: Inna wyrocznia dedykowana Amonowi, położona na obszarze dzisiejszego Sudanu. Proroctwa w tej wyroczni również były związane z oznakami na ciele zwierząt.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy wróżka to wyrocznia ? Wróżka cyganka – Wyrocznia online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

  Pani Kamila


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.