4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby z fusów

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby z fusów kawy i herbaty – symbole

  Wróżenie z fusów nazywane jest taseomancją lub tasenografią. Wywodzi się prawdopodobnie z Chin. We tej wróżbie istotny jest kształt, który przyjmują fusy lub liście po wypiciu napoju herbacianego lub ziołowego.

  Wróżby fusy

  Najlepiej zaparzyć herbatę w szerokim, niezbyt wysokim, jednokolorowym, przezroczystym kubku lub jasnej filiżance. Wróżyć można także z fusów po kawie. Osoba, która chce uzyskać wróżbę, wypija ostrożnie tyle płynu, ile potrzeba, by na dnie zostały same fusy, bez kropli wody.

  Niektórzy obracają filiżankę trzy razy lewą ręką w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Aby zakończyć wróżbę, należy odwrócić filiżankę do góry dnem nad spodeczkiem. Fusom opadną i ułożą się we wzór. Po zdjęciu naczynia ze spodeczka odczytujemy wynik, jest indywidualny i wymaga interpretacji. Oto przykładowe kształty: kółko – oznacza szczęście w grach losowych, aniołek to dobra wiadomość, most – konieczność podjęcia decyzji, kobieta symbolizuje oczekujące przyjemności, chmury to komplikacje, kłopoty i problemy, księżyc oznacza przelotny, ale bardzo intensywny romans, butelka zwiastuje miłe chwile w gronie przyjaciół, gwóźdź to przegrany zakład, a flaga oznacza stratę, czyli rabunek.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

  Wróżby z fusów, znane również jako „tasseografia” lub „tasseomancia”, to forma wróżenia, w której przyszłość lub wskazówki mają zostać odczytane z resztek kawy, herbaty lub innych napojów. Proces ten jest popularny w wielu kulturach na całym świecie i ma długą historię jako technika wróżenia.

  Oto, jak przeważnie wygląda wróżenie z fusów:

  1. Przygotowanie napoju: Wróżby z fusów rozpoczynają się od przygotowania kawy lub herbaty. Osoba, która ma być wróżona, powinna wypić napój, pozostawiając jedno-dwa łyżeczki fusów na dnie filiżanki.
  2. Obrót filiżanką: Po wypiciu napoju osoba, która wróżby, musi obrócić filiżanką kilka razy. To ma pomóc w rozprowadzeniu fusów po ściankach filiżanki.
  3. Znaki w fusach: Następnie wróżbita lub osoba przeprowadzająca wróżby obserwuje wzory i kształty powstałe w fusach na dnie filiżanki. Są to interpretowane jako symbole lub znaki.
  4. Odczyt znaków: Na podstawie wzorców w fusach wróżbita dokonuje odczytu znaków i symboli, starając się zrozumieć, co mogą one symbolizować w kontekście życia osoby, dla której wróżono. Odczytywane mogą być kształty, kontury, figury, a także położenie i relacje między nimi.
  5. Wróżba: Po odczytaniu znaków, wróżbita udziela osobie, dla której wróżono, informacji na temat przyszłości lub odpowiedzi na konkretne pytania.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby z fusów kawy i herbaty – Wróżby fusy

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.