4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Rozpad małżeństwa

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy to już koniec małżeństwa ?

  Nie jest tajemnicą, że wszystko, co robimy podlega badaniom: co jadamy, jakich używamy kremów, ilu z nas bada się regularnie, ilu z nas jak w zegarku co pół roku odwiedza swojego lekarza stomatologa. Również nasze życie rodzinne znajduje się pod nadzorem specjalnych władz i instytucji.

  Koniec małżeństwa

  Okazuje się – dzięki analizie ankiet, oficjalnych dokumentów i wielu, wielu innych materiałów – że liczba rozwodów w naszym kraju rośnie z roku na rok. Różne są przyczyny rozpadu małżeństw, wydaje się jednak, że coraz łatwiej jest się rozwieść, a co za tym idzie, coraz mniej mamy cierpliwości do ratowania związku. Oczywiście, wiele jest także sytuacji, kiedy wina którejś ze stron jest ewidentna (choćby zdrada czy alkoholizm…) i kiedy nie pozostaje nic innego, jak przypieczętować – i tak już dokonany – koniec małżeństwa.

  Rozwód – wróżba

  Wystarczy tylko podzielić majątek, ustalić, kto zajmuje się dziećmi i jaka będzie kwota alimentów (ewentualnie, jeśli nie dojdziemy do porozumienia, zajmie się tym sąd), by rozwód w krótkim czasie stał się faktem. Jeżeli jesteśmy głęboko religijni i wierzymy, że bycie rozwódką czy rozwodnikiem uniemożliwi nam ponowne związanie się z kimś, możemy także wystąpić o unieważnienie małżeństwa. W dzisiejszym świecie wyplątanie się z węzłów małżeńskich jest doprawdy nieskomplikowane. Zdecydowanie trudniej jest doprowadzić nasze życie ponownie do ładu. Nawet jeśli nasz związek praktycznie już nie istniał, nie będzie łatwo oswoić się z tą myślą i rozpocząć życie od nowa. Zawsze możemy zwrócić się o pomoc do przyjaciół i rodziny.

  Możemy również skorzystać ze wsparcia oferowanego przez doświadczonego psychologa czy terapeuty. Możemy wreszcie stanąć na nogi, korzystając z pomocy zawodowej wróżki. Wysłucha nas ona, udzieli pomocnych wskazówek i rad, a także powie, co czeka nas w przyszłości (choćby dzięki wróżbom z tarota) może nowa miłość lub świetnie prosperujący interes? Wystarczy jej tylko data Waszego urodzenia, by odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania związane z tym, co szukuje dla Was los. Zwłaszcza jeśli nie macie zbyt wiele wolnego czasu, jest to dla Was idealne rozwiązanie – dobra wróżka pomoże Wam na nowo uwierzyć w siebie i odbudować swoje życie.

  Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

  Decyzja o zakończeniu małżeństwa to bardzo osobista i ważna sprawa. To, czy to jest koniec małżeństwa, zależy od konkretnej sytuacji i okoliczności, w jakich się znajdujesz. Oto kilka kwestii, które warto rozważyć, zanim podejmiesz taką decyzję:

  1. Komunikacja: Czy próbowaliście komunikować się ze sobą w związku? Czy byliście otwarci na rozmowy o problemach i próbowaliście rozwiązywać je wspólnie?
  2. Terapia małżeńska: Czy rozważyliście terapię małżeńską? Terapeuta małżeński może pomóc w zrozumieniu problemów i znalezieniu sposobów na ich rozwiązanie.
  3. Czas: Czy daliście sobie wystarczająco dużo czasu na pracę nad związkiem? Relacje wymagają pracy i czasem potrzeba czasu na naprawienie problemów.
  4. Dobro dzieci: Jeśli masz dzieci, zastanów się, jaki wpływ będzie miała ta decyzja na nich. Zawsze warto zastanowić się, jakie będą konsekwencje rozstania dla dzieci i postarać się działać w ich najlepszym interesie.
  5. Wsparcie rodziny i przyjaciół: Rozmawiajcie z bliskimi osobami, którzy was wspierają. Ich perspektywa może być pomocna.
  6. Przyszłość: Rozważ, co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć w przyszłości. Czy związek przeszkadza w osiągnięciu twoich celów i szczęścia?
  7. Bezpieczeństwo i zdrowie: Jeśli jesteś w niezdrowym lub toksycznym związku, w którym występuje przemoc fizyczna, emocjonalna lub inny rodzaj nadużywania, ważne jest, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. W takich przypadkach rozważenie zakończenia związku może być konieczne.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy to już koniec małżeństwa ? – rozwód – koniec, wina, przyczyny

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.