4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kiedy będzie mój ślub

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Mój ślub

  Ślub to jeden z piękniejszych dni w życiu. Dla niektórych osób nawet najpiękniejszy.

  Co z moim ślubem ?

  Jak powinniśmy ułożyć sobie życie? Jak będzie wyglądało nasze życie po ślubie? Czy ślub to dobra decyzja? Jak zorganizować ślub? Gdzie szukać profesjonalnego organizatora wesela? Kto pomoże nam w przygotowaniu uroczystości?

  Wróżby kiedy ślub

  Posiadam doświadczenie zawodowe i duże osiągnięcia także w poradach związanych z organizacją ślubu i wesela. Zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu, a moje porady na pewno będą cennym drogowskazem dla każdego człowieka, który potrzebuje wsparcia w przedślubnych chwilach. Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, porady, a także zaufać mi. Oferuję zaufanie, pomoc, wsparcie i dużo dobrej energii. Skorzystajcie z mojego doświadczenia, umiejętności, profesjonalizmu i rzetelności, a na pewno nie będziecie zawiedzeni i rozczarowani.

  Zapraszam na seans z tarotem online – Wróżka Otylia

  Wybór najlepszego momentu na ślub to bardzo osobista decyzja i może zależeć od wielu czynników, w tym od waszych indywidualnych życiowych okoliczności, planów i preferencji. Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze daty ślubu:

  1. Gotowość emocjonalna: Najważniejsze jest, abyście oboje czuli się gotowi na zaangażowanie się w małżeństwo. Ślub to poważny krok, więc ważne jest, abyście byli pewni swoich uczuć i gotowi na życie jako para.
  2. Stabilność finansowa: Upewnijcie się, że macie stabilną sytuację finansową lub plan na to, jakie macie źródła utrzymania po ślubie. Warto również rozważyć kwestie finansowe związane z organizacją samej ceremonii i przyjęcia weselnego.
  3. Zaproszeni goście: Zastanówcie się, kiedy wasi najbliżsi goście będą dostępni i mogą przybyć na ślub. To może pomóc w ustaleniu dogodnej daty.
  4. Pora roku: Wybór pory roku może zależeć od waszych preferencji co do klimatu i pogody. Warto również rozważyć, czy chcecie ślub na świeżym powietrzu czy wewnątrz.
  5. Data symboliczna: Niektórzy wybierają daty ślubu, które mają dla nich szczególne znaczenie, na przykład rocznicę poznania się lub inną ważną datę.
  6. Dostępność miejsca: Jeśli macie konkretne miejsce na ślubie i przyjęciu, które was interesuje, upewnijcie się, że jest ono dostępne w wybranej przez was dacie.
  7. Zaplanowanie ceremonii: Czas potrzebny na zaplanowanie ceremonii i przyjęcia może się różnić w zależności od skomplikowania i wielkości wydarzenia. Postarajcie się znaleźć datę, która pozwoli wam na spokojne przygotowania.
  8. Inne okoliczności życiowe: Rozważcie inne okoliczności życiowe, takie jak prace, nauka czy inne zobowiązania. Upewnijcie się, że wasza data ślubu nie koliduje z innymi ważnymi wydarzeniami.
  9. Budżet: Określcie realistyczny budżet na ślub i przyjęcie weselne i sprawdźcie, czy wasza wybrana data mieści się w tym budżecie.
  10. Planowanie podróży poślubnej: Jeśli planujecie podróż poślubną, upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo czasu na jej organizację i przeprowadzenie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby kiedy ślub ? Wróżby od dobrej wróżki

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.