4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy ktoś mnie kocha ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy ktoś mnie kocha ?

  Osoby samotne często szukają bratniej duszy. Zastanawiają się czy ktoś je pokocha, czy komuś na nich zależy, czy ktoś ich pragnie. Mają wiele wątpliwości. A może w pobliżu jest taka osoba… Kto to wie. Warto sprawdzić, czy ktoś skrycie ku nam popatruje i czy nas kocha, ale z jakichś przyczyn tai i ukrywa własne uczucia. Jeżeli tak jest, to dowiedzmy się o tym koniecznie, aby nie ominąć przez nieuwagę wielkiego i rodzącego się właśnie uczucia. Na pewno dobrze skorzystamy z podpowiedzi wróżki.

  Czy on mnie kocha ?

  Dlatego często zwracają się do wróżek z pytaniami: Czy w moim otoczeniu jest osoba, która mnie kocha? Czy komuś na mnie zależy? Czy ktoś mnie chce i ma dobre zamiary pod moim adresem? Pytań jest sporo, a zatem należy poszukać na nie odpowiedzi. Kto może pomóc? Wiadomo – profesjonalna wróżka.

  Wróżby czy kocha ?

  Moimi osiągnięciami w karierze wrózki mogę się chwalić. Wiem, jak pomóc osobom mnie odwiedzającym, co im podpowiedzieć, jak doradzić i czego mogą one oczekiwać od dobrej, profesjonalnej, rzetelnej i nieskazitelnie uczciwej wróżki.

  Wróżby czy on mnie kocha – Wróżka Otylia

  Rozpoznanie, czy ktoś cię kocha, może być trudne, ponieważ uczucia są często subiektywne i różni ludzie wyrażają je na różne sposoby. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc ci zrozumieć, czy ktoś cię kocha:

  1. Komunikacja: Kiedy ktoś cię kocha, jest bardziej skłonny do otwartej i szczerej komunikacji. Chętnie dzieli się swoimi myślami, uczuciami i planami z tobą. Zwracają uwagę na twoje słowa i starają się cię zrozumieć.
  2. Czas i uwaga: Osoba, która cię kocha, chce spędzać czas z tobą i poświęcać ci uwagę. To oznacza, że zależy im na twoim towarzystwie i chcą się z tobą dzielić swoim życiem.
  3. Troska i wsparcie: Ktoś, kto cię kocha, będzie troszczyć się o twój dobrostan i chętnie oferować wsparcie w trudnych chwilach. Będą obecni, kiedy go potrzebujesz.
  4. Działania, nie tylko słowa: Miłość to nie tylko deklaracje słowne, ale także działania. Osoba, która cię kocha, podejmuje konkretne kroki, aby cię uszczęśliwić i spełnić twoje potrzeby.
  5. Zainteresowanie twoim życiem: Ktoś, kto cię kocha, będzie interesować się twoimi pasjami, celami i marzeniami. Będą wspierać cię w dążeniu do osiągnięcia tych celów.
  6. Szacunek i akceptacja: Osoba, która cię kocha, akceptuje cię takim, jaki jesteś, bez prób zmieniania cię na siłę. Szanuje twoje poglądy, wartości i granice.
  7. Przyjazne gesty: Małe gesty i niespodzianki, takie jak kwiaty, miłe wiadomości czy romantyczne kolacje, mogą być dowodem miłości.
  8. Bliskość fizyczna: Intymność fizyczna, takie jak przytulanie, pocałunki i bliskość, jest często sposobem wyrażania miłości.
  9. Zrozumienie: Osoba, która cię kocha, stara się zrozumieć twoje potrzeby i oczekiwania. Starają się być dla ciebie najlepszą wersją siebie.
  10. Długość związku: Czasem miłość rozwija się i wzrasta wraz z długością związku. Im dłużej jesteście razem, tym silniejsze mogą być uczucia.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżba czy on mnie kocha ? Wróżby miłosne

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.