4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Porady ślubne

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Porada ślubna

  Ślub i wesele to ważne chwile, wymagające starannego przygotowania. Nie są one odpowiednie, aby troszczyć się i stresować. Ten czas powinien być przeznaczony na poznanie narzeczonych, na pogłębienie relacji, miłości i przyjaźni.

  Doradztwo małżeńskie

  Z kart tarota wywróżę, jakie będą losy związku i czy małżeństwo będzie trwałe. Taką przepowiednię prześlę na mejla. Proszę o zadawanie pytań, mogą one być bardzo szczegółowe i dociekliwe, nie obawiam się takich pytań.

  Porady ślubne i weselne

  Mam spore doświadczenie zawodowe i duże osiągnięcia także w takich poradach. Zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu, a moje porady na pewno będą cennym drogowskazem i podpowiedzią dla każdego człowieka, który czuje się osamotniony i któremu brakuje wsparcia. Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, porady, a także zaufać mi. Każdy powierzony mi sekret takim sekretem pozostaje. Porady ślubne – warto z nich skorzystać? Tak.

  Porady ezoteryczne dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Porady ślubne mogą pomóc przyszłym małżonkom przygotować się na wielki dzień i budować zdrowy i trwały związek. Oto kilka przydatnych porad ślubnych:

  1. Komunikacja: Dobra komunikacja to klucz do udanego małżeństwa. Rozmawiajcie otwarcie i szczerze o swoich oczekiwaniach, potrzebach i obawach.
  2. Planowanie ślubu: Planowanie ślubu może być stresujące, więc dobrze jest zacząć wcześnie. Stwórzcie wspólny plan i rozdzielcie zadania, aby uniknąć nadmiernego obciążenia jednej osoby.
  3. Budżet: Określcie budżet na ślub i trzymajcie się go. Unikajcie zadłużania się na potrzeby uroczystości ślubnej.
  4. Goście: Rozważcie, ile osób chcecie zaprosić na ślub. Im mniejsza lista gości, tym łatwiej uniknąć nadmiernego stresu i kosztów.
  5. Prewencja: Rozważcie uczestnictwo w kursie przygotowawczym dla par przedmałżeńskich. To może pomóc w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem i rozwiązaniu ewentualnych problemów.
  6. Indywidualność: Warto zachować swoją indywidualność w małżeństwie. Pamiętajcie, że jesteście nadal dwiema osobami z własnymi zainteresowaniami i pasjami.
  7. Podział obowiązków: Omówcie podział obowiązków domowych i finansowych. Współpraca i wzajemne zrozumienie są kluczowe.
  8. Wspólny cel: Zdefiniujcie wspólne cele i marzenia. Pracujcie razem, aby je osiągnąć.
  9. Kryzysy: Niektóre problemy i kryzysy mogą wystąpić w trakcie małżeństwa. Ważne jest, aby być gotowym do wspólnej pracy nad ich rozwiązaniem.
  10. Rozrywka: Znajdźcie wspólne zainteresowania i spędzajcie czas razem, ciesząc się sobą nawzajem.
  11. Podtrzymywanie romansu: Nie zapominajcie o romantycznych gestach i dbajcie o swoją relację emocjonalną.
  12. Rodzina i przyjaciele: Szanujcie i pielęgnujcie relacje z rodziną i przyjaciółmi. To ważne wsparcie.
  13. Odpoczynek od planowania: Okres przygotowań do ślubu może być intensywny. Czasem zróbcie sobie przerwę od planowania i skupcie się na sobie.
  14. Zaplanujcie czas na siebie: Nie zapomnijcie o indywidualnym czasie dla siebie, aby zachować równowagę między życiem rodzinny a osobistym.
  15. Pamiętnik ślubny: Warto prowadzić pamiętnik ślubny, w którym zapisujecie wspólne chwile, sukcesy i wyzwania. To będzie piękna pamiątka na przyszłość.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Porady ślubne i weselne – Porady ezoteryczne dla małżeństw

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.