4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Akceptacja partnera

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy rodzice go zaakceptują ?

  Masz naście lat i przeżywasz pierwsze uczucia i fascynacje. Jesteś zakochana, zafascynowana nim i marzysz o Waszej przyszłości. Rodzice jednak nie podzielają Twoich uczuć i nie popierają ich. Uważają, że to nie jest chłopak dla Ciebie, powinnaś z niego zrezygnować, on nie jest dla Ciebie, a Ty nie jesteś dla niego.

  Jak go odbiorą rodzice ?

  Czy moi rodzice zaakceptują mojego chłopaka? Czy mogę liczyć na wsparcie koleżanki lub najbliższej przyjaciółki w ukrywaniu moich spotkań z moim ukochanym? Czy ten chłopak zasługuje na mnie, a może ja nie zasługuję na niego? Jak sprawić, aby rodzice zaakceptowali mojego chłopaka?

  Co powiedzą rodzice ?

  W rozwiązywaniu zawiłości życia uczuciowego odniosłam już spore sukcesy. Z tego powodu zachęcam do kontaktu ze mną, a będziecie zadowolone z rozmowy ze mną i zaufania wróżce takiej, jak ja. Serdecznie zapraszam do kontaktu, a poprowadzę Was przez meandry uczuć i podpowiem co robić w takiej skomplikowanej nieco sytuacji. Moja dyskrecja, wiedza i kompetencje są do Waszej dyspozycji. Korzystajcie z nich, a na pewno będziecie zadowolone.

  Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia wróżka online

  Zakwestionowanie, czy rodzice zaakceptują Twojego chłopaka, to zrozumiałe pytanie. Każda sytuacja rodzinna jest unikalna, więc trudno jest przewidzieć, jakie będą reakcje Twoich rodziców. Jednak istnieje kilka sposobów, które mogą pomóc w budowaniu dobrej relacji między Twoimi rodzicami a Twoim partnerem:

  1. Rozmawiaj z rodzicami: Otwarta komunikacja jest kluczem. Rozmawiaj z rodzicami o swoim partnerze, o tym, co go cenisz, i dlaczego jest dla Ciebie ważny. Posłuchaj również ich obaw i opinii.
  2. Zaprezentuj partnera: Jeśli Twój związek jest na tyle zaawansowany, abyście rozważali wspólne wprowadzenie go do rodziny, zaproś go na spotkanie z rodzicami. Pozwoli to Twoim rodzicom poznać go osobiście i stworzyć pierwsze wrażenie.
  3. Bądź cierpliwy: Akceptacja nowej osoby w rodzinie może wymagać czasu. Twoi rodzice mogą potrzebować okazji, aby się przekonać i poznać Twego partnera.
  4. Zrozumienie obaw: Rozważ, dlaczego Twoi rodzice mogą mieć pewne obawy lub opory wobec Twojego partnera. Może wynikać to z troski o Twoje szczęście lub z innych przyczyn. Staraj się zrozumieć te obawy i na nie odpowiedzieć.
  5. Szukaj kompromisów: Jeśli istnieją konkretne kwestie, które budzą wątpliwości Twoich rodziców, staraj się znaleźć kompromis. Ważne jest, aby wszyscy czuli się usatysfakcjonowani decyzją.
  6. Ważność Twojego szczęścia: Pamiętaj, że to Twoje życie i Twoja decyzja, z kim chcesz być. Choć zdanie rodziców jest ważne, ostateczna decyzja należy do Ciebie.
  7. Bądź gotowy na różne scenariusze: Niestety, nie zawsze da się uzyskać akceptację rodziców. Jeśli mimo prób nie zaakceptują Twojego partnera, ważne jest, abyś nadal dbał o swoje szczęście i dobre samopoczucie.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy moi rodzice zaakceptują mojego chłopaka ? Wróżka online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.