4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak nauczyć mężczyznę wyrażać uczucia?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jak pokazać mu jak wyrażać to co czuje ?

  Poznałaś go przypadkiem, w kinie, sklepie lub u znajomych. Jest przystojny, elegancki, szarmancki i ma w sobie to coś. Chciałabyś poznać go bliżej, ale nie wiesz, czego on oczekuje? Jak można zbadać jego zamiary, jak ocenić powodzenie Waszej relacji?Jak rozwinie się ta znajomość? Czego mogę spodziewać się po tym mężczyźnie? Czy to mężczyzna Twojego życia, a może jedynie przelotny flirt i gorący romans? Czego możesz po nim oczekiwać? Jakie będą Wasze relacje? Jak nauczyć mężczyznę wyrażać uczucia? Czujesz, że jemu na Tobie zależy, ale nie potrafi tego powiedzieć, nie potrafi wyrażać i wyznawać uczuć.

  Jak się zachować ?

  Potrafię pomóc w wielu przypadkach, dlatego zapraszam do przedstawienia stanu swoich spraw i szczerej rozmowy ze mną. Moja wiedza i zawodowe umiejętności będą Paniom pomocne, a zawsze łatwiej rozmawiać o uczuciach z obcą osobą. Dlatego zapraszam do szczerej rozmowy i czekam na Panie – uczynię wszystko, aby Paniom pomóc znaleźć najlepszy związek. Niejednej osobie pomogłam i nadal będę niosła pomoc, wsparcie, zrozumienie.

  Wyrażanie uczuć pozytywnych

  Czekam na każdą formę kontaktu. Moja wiedza zawodowa pozostaje do Pań dyspozycji. Nie zwlekajcie z kontaktem – dzięki mojej pomocy szybciej znajdziecie własne szczęście.

  Zapraszam do wróżenia z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Nauczenie mężczyzny wyrażania uczuć może być wyzwaniem, ale jest to ważny krok w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc:

  1. Cierpliwość: Warto zrozumieć, że każda osoba jest inna i potrzebuje czasu, aby nauczyć się wyrażania uczuć. Bądź cierpliwa i nie narzucaj presji.
  2. Otwarta i bezpieczna przestrzeń: Twórz bezpieczne środowisko, w którym Twój partner czuje się swobodnie i bezpiecznie wyrażać swoje uczucia. Powinien wiedzieć, że nie będzie oceniany ani krytykowany za swoje emocje.
  3. Słuchaj uważnie: Słuchaj uważnie, gdy Twój partner chce rozmawiać o swoich uczuciach. Zadawaj pytania, aby dowiedzieć się więcej i zrozumieć, co czuje. Cierpliwie słuchaj bez przerwania.
  4. Modelowanie: Modeluj wyrażanie uczuć samodzielnie. Pokaż, jak to robić w praktyce, dzieląc się swoimi emocjami i oczekiwaniami.
  5. Zrozumienie męskiej perspektywy: Zrozum, że mężczyźni mogą być wychowani w kulturze, która zachęca ich do tłumienia emocji. Rozmawiaj z partnerem o ewentualnych przeszłych doświadczeniach i wpływach na jego zdolność do wyrażania uczuć.
  6. Rozwijanie empatii: Pomóż swojemu partnerowi rozwijać empatię, czyli zdolność do rozumienia i współodczuwania uczuć innych. Rozmawiaj o emocjach w kontekście różnych sytuacji i pytaj o jego odczucia.
  7. Terapia par: Jeśli sytuacja jest trudna i partner nadal ma trudności z wyrażaniem uczuć, warto rozważyć terapię par. Profesjonalny terapeuta może pomóc w rozwijaniu umiejętności komunikacji emocjonalnej.
  8. Wsparcie od przyjaciół i rodziny: Zachęć swojego partnera do rozmawiania z przyjaciółmi lub rodziną o swoich uczuciach. To może pomóc mu poczuć się bardziej komfortowo w wyrażaniu emocji.
  9. Unikaj presji: Nie wywieraj presji ani nie naginaj partnera do wyrażania uczuć. Ważne jest, aby robił to dobrowolnie i naturalnie.
  10. Pamiętaj o pozytywnym wzmacnianiu: Pozytywne wsparcie i docenienie wysiłków partnera w wyrażaniu uczuć mogą być bardzo motywujące.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak nauczyć mężczyznę wyrażać uczucia ? – Wróżenie z kart tarota

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.