4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on zdradza ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Zdrada

  Wiadomość o zdradzie partnera może być dla nas niemałym szokiem. Bez względu na to, czy dowiadujemy się o niej od samego winowajcy, czy informuje nas o tym nasza najlepsza „przyjaciółka”, czy też sami odkrywamy tę niewygodną dla nas prawdę… zawsze jest to dla nas wielkim zaskoczeniem i przyczynkiem do złamanego serca.

  Tarot – karty zdrady

  Czasami zdarza się, że podejrzewamy, że partner nas zdradza. Znajdujemy ślady szminki na koszuli, wyczuwamy dobywający się od naszego lubego obcy zapach, zauważamy, że coraz częściej ucieka na jakieś „biznesowe kolacje”. Tyle tylko że nie zawsze musi to oznaczać zdradę! Po drugie… nawet jeżeli oznacza, zawsze mamy jednak nadzieję, że się myliliśmy, że coś nam się przewidziało – stąd wieść także o tej podejrzewanej zdradzie i tak będzie zdumiewająca. Niewierność, jak wskazują badacze, zazwyczaj ma swoje przyczyny w kondycji naszego związku. Nie oznacza to, rzecz jasna, że to my sami jesteśmy winni romansowi naszego partnera, że popchnęliśmy go w ramiona jego kochanki. Wskazuje jednak na to, że coś przeoczyliśmy (zapewne dawno dawno temu…), że – być może – nasz partner przestał czuć, że jest dla nas atrakcyjny i ważny.

  Tarot – karty niewierności

  Łatwiej jest nam wybaczyć jednorazowy skok w bok, a trudniej długotrwały romans. I w jednym, i w drugim przypadku musimy sobie jednak zadać pytanie o przyczyny, dla których nasz partner nas zdradził i dopiero wtedy zadecydować, jak powinniśmy się teraz zachować: odejść czy zostać. Badania pokazują, że równie często jak mężczyźni, zdradzają swoich partnerów kobiety. Wydaje się nawet, że kobieca zdrada bywa poważniejsza: gdy zdradza mężczyzna, jest to dla niego zazwyczaj jedynie akt cielesny, fizyczny; zdrada kobiety łączy się zawsze z emocjami (podobno kobieta podczas stosunku płciowego – pod wpływem wytwarzanych hormonów – zakochuje się w swoim kochanku…). Co zrobić, jeśli dowiemy się, że nasz partner czy nasza partnerka nie dochowali nam wierności? Wszystko zależy od sytuacji. Pamiętajmy jednak, że odejść zawsze zdążymy, że zawsze warto jest spróbować uratować to, co nas łączy. Poszukajmy więc pomocy u zaufanego psychologa czy doświadczonej wróżki i spróbujmy posklejać nasz związek. Może się uda!

  Zdrada tarot – romans dziecko – Wróżka Otylia

  Podstawowe sygnały zdrady u faceta:

  1. Zmiana w intymności.
  2. Tajemniczość związana z telefonem lub komputerem.
  3. Nadmierny zainteresowanie innymi kobietami.
  4. Ciągłe opowiadanie o nowych znajomościach.
  5. Częste nieuzasadnione opóźnienia.
  6. Brak zaangażowania emocjonalnego w związek.
  7. Wprowadzanie kłamstw i oszustw w relację.
  8. Zmiana w zachowaniu i postawie wobec partnerki.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy zdradza ? Karty tarota zdrada, Tarot zdrada

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.