4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby na przyszłość

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżba na przyszłość

  Wróżby na przyszłość jako sposób poznania rzeczywistości są cenne i godne polecenia. Zaufanym klientom polecam szczególnie wróżby z kart tarota przekazane za pomocą mejla. Są one bogate w informacje, pozytywne i pełne dobrej energii. Każdemu przekażę indywidualną, szytą na miarę wróżbę. Czekam na mejle, kontakt i wiele spraw wyjaśnię między nami. Mejlami mogą Państwo przekazać wiele pytań i prosić o interpretację sygnałów. Czas nie wyjaśni potrzeb i nie spełni marzeń, a ja wskażę Państwu drogę.

  Szczera wróżba

  Moje przepowiednie na pewno będą cennym drogowskazem i podpowiedzią dla każdego spragnionego porady człowieka. Szczera rozmowa zawsze jest źródłem wskazówek, dlatego do takiej rozmowy każdego potrzebującego porady zachęcam i zapraszam. Jestem osobą doświadczoną życiowo i zawodowo, a zatem można liczyć na moją pomoc, wsparcie, porady.

  Wróżby na przyszłość

  Nie warto tracić czasu na zamartwianie się i smutki, trzeba żyć zgodnie z rytmem natury, potrzebami i własnym życiem. Czekam na mejle i już szykuję się do sporządzenia trafnych odpowiedzi na nie.

  Zapraszam na moje wróżby z Tarota przez email – Wróżka Otylia

  Istnieje wiele rodzajów wróżb na przyszłość, z których każda opiera się na różnych metodach, narzędziach lub praktykach. Oto niektóre z najpopularniejszych rodzajów wróżb:

  1. Tarot: Tarot jest zestawem kart, których interpretacja może dostarczyć wskazówek dotyczących przyszłości. Wróżbita czy wróżka czyta karty i interpretuje ich znaczenie w kontekście pytania osoby, która je kładzie.
  2. Astrologia: Astrologia opiera się na analizie pozycji i ruchów planet oraz innych ciał niebieskich. Horoskop osobisty może dostarczyć informacji na temat cez, osobowości i przyszłości osoby.
  3. Chiromancja (czytanie w dłoniach): Chiromancja polega na badaniu linii na dłoniach, kształtu dłoni i palców, aby przewidzieć przyszłość i poznać cechy osobowości.
  4. Numerologia: Numerologia polega na przypisywaniu znaczenia numerom, zwłaszcza związanych z datą urodzenia i literami w imieniu i nazwisku. Na podstawie tych numerów można przewidywać cechy osobowości i wydarzenia życiowe.
  5. Runy: Runy to zestaw symboli wykorzystywanych do wróżenia. Wróżbita rzuca runy i interpretuje znaczenie symboli w kontekście pytania.
  6. Kryształy: Wróżenie za pomocą kryształów polega na interpretacji kształtów i właściwości kryształów. Każdy kryształ może mieć swoje unikalne znaczenie.
  7. Karty anielskie: Karty anielskie są zestawem kart, które zawierają pozytywne i inspirujące przesłania. Służą do kontaktu z aniołami i otrzymywania duchowego wsparcia.
  8. Kawa czytana: Kawa czytana to praktyka wróżenia z fusów kawy. Wróżbita czy wróżka analizuje wzory powstałe w kubku po wypiciu kawy i interpretuje ich znaczenie.
  9. Wróżby on-line: W dzisiejszym świecie wiele osób korzysta z wróżb przeprowadzanych przez internet. To często korzysta z narzędzi online, takich jak programy do tarota czy horoskopy internetowe.
  10. Medialność: Osoby z nadnaturalnymi zdolnościami mogą łączyć się z duchami zmarłych lub odczytywać przyszłość w sposób paranormalny.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby na przyszłość jako sposób poznania – online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Inne

   Czytaj więcej...

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.