Wróżby z obrączki

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Wróżby z obrączki – wróżbiarstwo na płeć dziecka

Wróżby z obrączki przepowiedzą ile dzieci i jakiej płci urodzisz. Najpierw należy wyrwać sobie jak najdłuższego włosa. Obrączkę nawlekamy na włos. Obrączką pocieramy kilka razy z góry na dół o bok lewej dłoni.

Wróżby z obrączki na płeć dziecka

Teraz przytrzymujemy zawieszoną na włosie obrączkę nad wewnętrzną stroną lewej dłoni, starając się nie ruszać prawą ręką – najlepiej jest oprzeć łokieć o stół. Po pewnym czasie obrączka powinna zacząć się sama kręcić. Jeśli zatoczy koło, wówczas możemy spodziewać się dziewczynki. Jeśli będzie poruszać się do przodu i tyłu, wówczas będzie to chłopiec. A teraz wróżba związana z wiekiem.

Wróżby z obrączki nad brzuchem

Przezroczystą szklankę wypełniamy do połowy wodą i przytrzymujemy włos z zawieszoną obrączką w taki sposób, aby obrączka wisiała w szklance, nie dotykając jednak wody. Czekamy, aż obrączka się sama rozhuśta. Ile razy obrączka uderzy w ścianki szklanki w takim wieku możemy spodziewać się narodzin pierwszego dziecka. Warto wiedzieć ile dzieci będziemy mieli. Wyrwij kolejny włos, zawieś na nim obrączkę, potrzyj nią z góry na dół bok dłoni, a następnie powieś obrączkę nad lewą dłonią. Jeśli obrączka będzie się poruszać wówczas będzie kolejne dziecko. Jeśli pozostanie nieruchoma, to więcej dzieci już nie urodzisz.

Zapraszam na moje wróżby z Tarota – Wróżka Otylia

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
Wróżby z obrączki – wróżbiarstwo na płeć dziecka

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

Pani Izabela


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

“ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

Pani Grażyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.