Wróżka o pracy

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Mobbing w pracy

Najnowsze badania pokazują, że wielu z nas marzy o romansie w pracy. Oczywiście, naszych marzeń wcale nie zamierzamy wcielać w życie (no chyba że jesteśmy stanu wolnego…), ale zarówno kobiety, jak i mężczyźni fantazjują na temat flirtowania w miejscu pracy czy to z kolegą / koleżanką, czy to z szefem / szefową. Czasami jednak nasze fantazje spełniają się w zaskakujący sposób – mobbing w pracy z pewnością nie jest tym, o czym marzyliśmy.

Coraz więcej pracowników (szczególnie płci żeńskiej) skarży się na ten proceder. Czym jest mobbing? Najogólniej rzecz ujmując, jest to prześladowanie w miejscu pracy, znęcanie się psychiczne nad drugą osobą i wykorzystywanie jej. Mobbing nie musi dotyczyć sytuacji, kiedy to szef prześladuje swego podwładnego; może być także tak, że osoba napastująca i napastowana zajmują to samo stanowisko.

Mobbing jest pojęciem bardzo szerokim, bo co to właściwie znaczy „prześladować” czy „napastować”? Najprostszym wytłumaczeniem jest, rzecz jasna, uwzględnienie aspektu seksualnego. Mobbing więc polegał wtedy będzie na molestowaniu: dotykaniu, ocieraniu się, sugerowaniu chęci odbycia stosunku seksualnego, znaczących spojrzeniach. Mobbing nie musi być jednak związany ze sferą seksualną. Może równie dobrze oznaczać upokarzanie, zastraszanie, umniejszanie czyichś kompetencji czy nawet utrudnianie wykonywania zleconej komuś pracy. Efektem mobbingu jest zła atmosfera w pracy oraz chęć zmiany pracy (jak jednak doskonale wiadomo, w dzisiejszych czasach szukanie pracy rzadko uwieńczone zostaje sukcesem, szczególnie natychmiastowym…).

Jest też druga strona medalu: nie ma się co dziwić, że szefowie zaczęli się tak bać tego terminu. Spojrzenia czy dotknięcia mogą być przecież jedynie wyrazem życzliwości. Ponadto… no cóż… hasło mobbingu stało się potężnym orężem w walce z pracodawcą. Nawet jeśli szef jest niewinny, kto mu uwierzy, jeżeli jego podwładny zarzuci mu molestowanie? Tak więc zarówno osoby napastowane, jak i oskarżone o napastowanie będą potrzebować pomocy.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Wróżka Otylia o pracy, mobbing w pracy, zła atmosfera w pracy, wykorzystywanie

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

"Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

Pani Iwona


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.